To, co opiekun zrobił Zosi, było straszne. Ale jeszcze gorszy los spotkał jej dzieci

Właściciel znęcał się nad sunią. To, co zrobił jej dzieciom, było jeszcze gorsze fot. Facebook.com, Fundacja ADA Centrum Adopcyjne
Znęcanie się nad zwierzęciem zawsze jest okrutne, ale w tym przypadku aż nie wiemy, co powiedzieć. Ta sunia musiała bowiem przeżyć to, że właściciel był wobec niej okrutny. Potem natomiast martwiła się o swoje dzieci, które cudem udało się uratować.
/ 28.02.2024 12:03
Właściciel znęcał się nad sunią. To, co zrobił jej dzieciom, było jeszcze gorsze fot. Facebook.com, Fundacja ADA Centrum Adopcyjne

Niektórzy ludzie są bez serca. Aż trudno powiedzieć, po co w ogóle przygarniają zwierzęta, jeżeli potem zachowują się wobec nich w taki sposób. Właściciel tej suni brutalnie się nad nią znęcał, po czym ostatecznie ją porzucił. Jeszcze gorsze było to, co zrobił z jej dziećmi. Takie zachowanie woła o pomstę do nieba, a tylko my możemy pomóc tym zwierzakom.

Właściciel znęcał się nad sunią

Fundacja ADA Centrum Adopcyjne opublikowała na Facebooku post, który porusza najtwardsze serca. Widzimy filmik, a w nim cudowną sunię, która niestety wygląda na bardzo zmarnowaną. Trudno się jednak dziwić. To, co przeszła, jest naprawdę dramatyczne.

Sunia była bita i ostatecznie została porzucona przez swojego właściciela. Jeszcze gorsze było jednak to, co stało się z jej dziećmi. Psinka musiała bardzo martwić się o swoje maluchy, które zostały przez człowieka włożone do kartonu, a następnie wyrzucone.

Cudem udało się im pomóc. Zarobaczone i pełne pasożytów maluchy potrzebują waszego wsparcia – alarmuje fundacja.

Tylko my możemy uratować biedną psią rodzinkę. Sam zobacz, jak wygląda ta cudowna futrzana mama.

Włożył szczeniaki do kartonu i porzucił

Przed psiakami trudne tygodnie. Czeka je długa i kosztowna regeneracja i bez wątpienia nie poradzą sobie z tym same. Fundacja ADA Centrum Adopcyjne na Facebooku apeluje o datki dla zwierzaków. Wszystkie informacje znajdziecie w postach tworzonych przez wolontariuszy. Internauci już ruszyli na pomoc.

- Zosiu, ty i twoje dzieciaczki już będziecie tylko szczęśliwi.
- Zosieńko, piękna dziewczynko, uszka do góry, trafiłaś pod opiekę wspaniałych ludzi, którzy zaopiekują się tobą i twoimi dziećmi.
- Jakim trzeba być potworem, żeby tak skrzywdzić niewinne stworzenia – piszą komentujący.

Warto śledzić losy Zosi i jej dzieciaczków. Gdy dojdą do siebie, fundacja z pewnością będzie szukać dla nich ciepłego, kochającego domu. Być może właśnie ty otrzymasz szansę, aby otoczyć je opieką i zapewnić im bezpieczeństwo.

Źródło: Facebook.com, Fundacja ADA Centrum Adopcyjne

Czytaj także:
Psie dziecko wyrzucone pośrodku lasu. Jego historia skrywa więcej dramatów
Włożył szczeniaki do wiadra i porzucił je na pastwę losu. Ale najważniejsze jest to, co stało się w schronisku
Usłyszał, że pani go nie kocha i nie chce. Niczemu nie zawinił, ale poniósł najsurowszą karę

Redakcja poleca

REKLAMA