Psi dzieciak pozostawiony na pastwę losu. Nie uwierzysz, co zrobił Niuniuś, aby uzyskać pomoc

Szczeniak do adopcji. Niuniuś to psi dzieciak pozostawiony na pastwę losu fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno
Niuniuś to 6-miesięczny szczeniak, który już wiele przeszedł w swoim życiu. Na własną łapę szukał pomocy, ale nie do końca ufa ludziom. Musimy zrobić wszystko, aby przywrócić mu normalne dzieciństwo i znaleźć kochający domek na całe życie.
/ 22.03.2024 13:21
Szczeniak do adopcji. Niuniuś to psi dzieciak pozostawiony na pastwę losu fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno

Wiele psiaków ma trudne życie, ale niektóre rodzą się w nieludzkich warunkach i całe dzieciństwo cierpią. Tak też było w przypadku Niuniusia. Dziś ma 6 miesięcy, ale dopiero od niedawna spotyka się z ludzką dobrocią. Wcześniej doświadczył wielu traum, w związku z czym nie do końca potrafi zaufać człowiekowi. Powoli się jednak tego uczy i ma nadzieję, że wkrótce znajdzie dom. A ty możesz mu w tym pomóc.

Niuniuś to psi dzieciak pozostawiony na pastwę losu

Niuniuś niedługo po urodzeniu wylądował na ulicy. Błąkał się w poszukiwaniu jedzenia i błagał o pomoc, podchodząc pod domy różnych ludzi. Gdy jednak człowiek pojawiał się na horyzoncie, od razu uciekał, co świadczy o tym, że nie miał zbyt wielu dobrych relacji z ludźmi, a być może nawet został skrzywdzony. Na szczęście Przytulisko Głowno zapewniło mu bezpieczeństwo i opiekę.

Teraz uczy się kontaktu z człowiekiem. Dzięki naszej wolontariuszce Irence już wie, co to znaczy troskliwy dotyk i ciepłe słowo – możemy przeczytać w poście przytuliska.

Psiak ma 6 miesięcy i zasługuje na to, aby jak najszybciej znaleźć kochający domek, w którym przekona się do ludzi i uświadomi sobie, że tych dobrych jest znacznie więcej niż złych.

Tylko zobacz, jaki to cudowny zwierzak.

Przytulisko Głowno: 6-miesięczny szczeniak do adopcji

Jeżeli chciałbyś pomóc Niuniusiowi i zapewnić mu dach nad głową, skontaktuj się z Przytuliskiem Głowno pod numerem telefonu 509 104 718. A nawet jeśli nie jesteś w stanie wziąć go do swojego domu, nadal możesz mu pomóc. Wystarczy, że udostępnisz post na jego temat, a być może właśnie wśród twoich znajomych znajdzie się ktoś, kto go pokocha bezgranicznie.

- Prześliczny, mam nadzieję, że trafi na super człowieka.
- Śliczny jest, na pewno znajdzie kochającego opiekuna.
- Piękny, mądry piesek – piszą komentujący.

Mocno trzymamy kciuki za Niuniusia. Zwłaszcza że jest zachipowany i zaszczepiony, więc w zasadzie gotowy do wzięcia od zaraz. Na pewno szybko znajdzie domek.

Źródło: Facebook.com, Przytulisko Głowno

Czytaj także:
Pies Toran do adopcji. To dla niego ostatnia szansa
Dwie maleńkie sunie porzucone całkiem same. Tu każda sekunda jest na wagę złota
Dola w niedoli. Już sam wzrok tej psiny zdradza, jak bardzo cierpi

Redakcja poleca

REKLAMA