Maleńkie psiaki wyrwane z pseudohodowli. Rasa stała się ich przekleństwem

Rasowe szczeniaki do adopcji. Te maleńki psiaki zostały wyrwane z pseudohodowli fot. Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta
Fundacja Judyta dokonała interwencji w pseudohodowli. Uratowała aż 10 zwierzaków, dla których rasa okazała się przekleństwem. Teraz te cudowne maluchy czekają na kogoś, kto je pokocha i się nimi zaopiekuje. Zobacz, jak możesz im pomóc.
/ 16.04.2024 10:14
Rasowe szczeniaki do adopcji. Te maleńki psiaki zostały wyrwane z pseudohodowli fot. Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Wiele mówi się o tym, żeby nie kupować zwierząt z nieznanych hodowli. Nie mamy bowiem pewności, w jaki sposób właściciele placówki traktują podopiecznych. Istnieje wiele pseudohodowli, w których warunki wołają o pomstę do nieba. I właśnie z takiego miejsca zostały zabrane te psiaki. 10 cudownych czworonogów, dla których rasa stała się przekleństwem. Poznaj ich historię.

Maleńkie psiaki wyrwane z pseudohodowli

Fundacja dla Szczeniąt Judyta opublikowała na Facebooku post dotyczący aż 10 różnych psiaków. Wszystkie zostały interwencyjnie odebrane z pseudohodowli, w której jedynie cierpiały.

Uwolnione od strasznego losu. Do tej pory „rasa” była ich przekleństwem. Teraz szukają kochających domów – pisze Fundacja Judyta.

Pod opiekę fundacji trafiło 6 młodych suczek oraz samiec w typie pekińczyka, a także 2 suczki oraz samiec w typie jamnika. Wszystkie psiaki są radosne i ciekawe świata, który dopiero poznają. Cieszą się na widok ludzi, ale większość z nich potrzebuje chwili, aby przekonać się do konkretnego człowieka. Należy bowiem pamiętać, że to zwierzaki z pseudohodowli, w której nie zaznały miłości.

Tylko zobacz, jakie to cudowne psiaki.

Fundacja Judyta: rasowe psy do adopcji

Fundacja Judyta szuka stałych domków dla tych psiaków. Rodzin, które znają daną rasę i będą w stanie zapewnić swojemu pupilowi odpowiednie warunki oraz wszystko, co niesie za sobą ich pochodzenie i doświadczenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany przygarnięciem któregoś z tych psiaków, wypełnij ankietę przedadopcyjną na profilu Fundacja dla Szczeniąt Judyta na Facebooku. Zanim jednak to zrobisz, pamiętaj, że są pewne warunki, które musisz spełnić, aby przygarnąć pupila.

Uratowaliśmy je. Wyciągnęliśmy z ciemnych, śmierdzących kojców, w których były nieludzko eksploatowane. Zbiórka na pomoc dla nich nie zebrała niemal nic, a dostały u nas utrzymanie, profilaktykę, kastrację. Dlatego – po raz pierwszy w historii naszej fundacji – adoptujący będą zobowiązani do przekazania na rzecz fundacji kwoty 500 zł, będącej wkładem w ocalenie i kastrację ich psa – pisze Fundacja Judyta.

Nawet jeżeli nie jesteś w stanie zaopiekować się psiakiem, udostępnij post na jego temat. W ten sposób pomożesz w dotarciu do większej liczby osób, wśród których być może znajdzie się nowy opiekun któregoś zwierzaka.

- Widać, że wymęczone i smutne oczka.
- Życzę wspaniałego domku i dużo miłości.
- Jakie śliczne – piszą komentujący.

Mocno trzymamy kciuki za każdego z tych psiaków. Mamy nadzieję, że szybko znajdą kochający dom.

Źródło: Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Czytaj także:
Gang pseudohodowców został rozbity. Trzymali psiaki w tragicznych warunkach
3 szczeniaczki porzucone pośrodku niczego. Aby znaleźć ratunek, musiały zebrać się na odwagę
Kupił psa z hodowli. Gdy odkrył, co to za zwierzę, nie było mu do śmiechu

Redakcja poleca

REKLAMA