Ten psi dzieciak cierpi od urodzenia. Borysek czeka na twoją pomoc

Przytulisko Głowno: szczeniak do adopcji. Borysek cierpi od urodzenia fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno
Ten szczeniak od urodzenia był skazany na okrutny los. Ostatecznie wylądował w schronisku i czeka na kogoś, kto przywróci mu wiarę w ludzi. Potrzebuje jednak naszej pomocy, aby zyskać szansę na normalne życie. Zobacz, co możesz dla niego zrobić.
/ 18.03.2024 13:11
Przytulisko Głowno: szczeniak do adopcji. Borysek cierpi od urodzenia fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno

Żaden zwierzak nie zasługuje na to, aby właściciel się nad nim znęcał. Szczególnie jednak nie potrafimy zrozumieć, czym może zawinić maleńki, bezbronny szczeniaczek. Ten psiak miał pecha, bo zaraz po urodzeniu trafił do rodziny, która źle go traktowała. Teraz się od niej uwolnił, ale los nadal mu nie sprzyja. Właśnie dlatego potrzebuje naszej pomocy.

Psi dzieciak cierpi od urodzenia

Na facebookowym profilu Przytuliska Głowno pojawił się post, w którym widzimy pięknego psiaka. To Borys - szczeniaczek, który ma zaledwie 5 miesięcy, ale już musiał zmagać się z wieloma przeciwnościami losu. Skazali go na nie ludzie, którzy mieli się nim opiekować.

Od początku miał pod górkę. Trafił do patologicznej rodziny, gdzie znęcano się nad nim. Zabrany w bardzo awaryjne miejsce, gdzie w maleńkim mieszkanku jest już kilka innych psów – pisze przytulisko.

Można powiedzieć, że przynajmniej nie jest już skazany na okrutnego właściciela. Borys potrzebuje jednak przestrzeni do życia, a przede wszystkim człowieka, który go wykocha i otoczy go miłością.

Borys najbardziej zasługuje właśnie na kochającego człowieka. Sam zobacz, jaki to cudowny psiak.

Przytulisko Głowno: szczeniak Borysek do adopcji

Borys jest bardzo mądrym szczeniaczkiem. Umie już chodzić na smyczy i uczy się zachowywania czystości, a idzie mu coraz lepiej. Jest zaszczepiony, zachipowany i gotowy na to, aby ktoś przygarnął go pod swój dach.

Jeżeli jesteś zainteresowany zabraniem Borysa do domu, skontaktuj się z Przytuliskiem Głowno pod numerem telefonu 509 104 718. A nawet jeśli nie możesz go przygarnąć, wciąż jesteś w stanie mu pomóc. Wystarczy, że udostępnisz post na jego temat, aby dotarł do jak największego grona odbiorców. Być może właśnie wśród twoich znajomych znajdzie się osoba, która go pokocha.

- Jaki śliczny maluszek. Oby znalazł się ktoś, kto da mu dużo miłości i kochany domek.
- Borysek patrzy z oczekiwaniem i nadzieją, ja widzę ją w jego ślepkach.
- Mały gentleman – piszą komentujący.

My mocno trzymamy kciuki, aby Borys błyskawicznie znalazł kochający dom. To ważne, żeby szczeniaczek szybko trafił do rodziny, która otoczy go opieką i go wychowa. I z którą spędzi całe swoje życie.

Źródło: Facebook.com, Przytulisko Głowno

Czytaj także:
Klusek został zupełnie sam. Psina cierpi i jest w bardzo złym stanie
Maleńki Toficzek zabrany z obskurnego kojca. Warunki, na jakie skazał go właściciel, są przerażające
Sunia ze szczeniakami mieszkała pod mostem. Ta psia mama błaga o pomoc

Redakcja poleca

REKLAMA