Papużka śpiewa radiowy hit lepiej niż niejedna gwiazda. Jej głos jest niewiarygodny

Papużka śpiewa radiowy hit fot. Adobe Stock, digihelion; zdjęcie poglądowe
Uzdolniona papużka postanowiła dać prawdziwy popis. Swoim wykonaniem znanego przeboju wprawiła opiekunkę w osłupienie. Zobacz niezwykły filmik ze śpiewającą papugą, który zdobył ogromną popularność.
/ 25.03.2024 20:00
Papużka śpiewa radiowy hit fot. Adobe Stock, digihelion; zdjęcie poglądowe

Dzięki mediom społecznościowym coraz częściej przekonujemy się, że zwierzaki mogą mieć niezwykłe talenty. To nie tylko pokazywanie sztuczek i zabawne miny. Niektóre zwierzęta mogłyby zrobić wielką karierę dzięki swoim zdolnościom. Swój talent wokalny ukazała pewna papużka, którą udało się uwiecznić na niewiarygodnym filmiku. Zobacz, co ona potrafi.

Papużka śpiewa radiowy hit lepiej niż niejedna gwiazda

Wiele papug ma niezwykłe zdolności naśladowania dźwięków, głosów i ludzkich powiedzonek. Ptaki uwielbiają słuchać muzyki, a nawet tańczyć. Jedna z papużek w ten sposób stała się gwiazdą internetu. Dzięki temu jej talent poznał już niemal cały świat.

Zaczęło się od tego, że użytkowniczka TikToka o nicku @harieloro wrzucała filmiki ze swoją papużką, która lubiła nucić słyszane w radiu piosenki. Po obejrzeniu występu Rihanny na amerykańskim finale Super Bowl ptak stał się jej największym fanem. Chwilę później papużka sama postanowiła wykonać wersję znanego hitu wokalistki. Takiego wspaniałego głosu nie spodziewał się nikt. Obejrzyj ten niesamowity filmik.

 

@harieloro #papagaioverdadeiro #papagaiofalante #loro #foryou #pets #fyp #vaiprofycaramba #fy ♬ som original - felipesilvajorge_

 

Głos papugi jest niewiarygodny

Internauci szybko odkryli filmik z utalentowaną papugą i ogłosili ją nową królową sceny. Wideo ma już ponad 15 milionów odsłon, a dodatkowo pojawia się na wielu innych kontach. Papużka zyskała grono wiernych fanów. Niektórzy żartują nawet, że ptak powinien nagrać swój własny album. Wszyscy są zachwyceni jej głosem i nieustannie piszą pochlebne komentarze.

- Ta papuga śpiewa lepiej ode mnie.
- Nie wierzę w to, co słyszę. To naprawdę papuga?
- Śpiewa podobnie do Rihanny, niech zrobią razem nowy album – komentują internauci.

Wiele osób sugeruje, że papuga powinna zająć się nagrywaniem coverów znanych hitów. Pojawiają się także podziękowania za poprawienie humoru, zachwyty nad prezencją zwierzaka i gratulacje dla właścicielki. Miejmy nadzieję, że internetowa kariera nie zawróci papużce w głowie i dalej będzie umilać nam czas swoim śpiewem.

Źródło: tiktok.com oraz tvn.pl

Czytaj także:
Psiak żył w warunkach gorszych niż w więzieniu. Właściciel odebrał mu wszelką nadzieję
Zamieniła swoją miłość do kotów w pracę. Teraz zarabia krocie
Pies Toran do adopcji. To dla niego ostatnia szansa

Redakcja poleca

REKLAMA