Nikt nie chciał pupila bez sierści. Miłość człowieka sprawiła, że stał się psim przystojniakiem

Nikt nie chciał pupila bez sierści. Miłość człowieka sprawiła, że stał się psim przystojniakiem fot. Facebook.com, Austin Pets Alive!
Metamorfoza tego psa jest oszałamiająca. A wszystko za sprawą człowieka, który otoczył go miłością. Nikt nie chciał pupila bez sierści. Szybko się okazało, że wystarczy odrobina zainteresowania, aby pokazał, że jest pięknym i oddanym pupilem.
/ 13.05.2024 18:00
Nikt nie chciał pupila bez sierści. Miłość człowieka sprawiła, że stał się psim przystojniakiem fot. Facebook.com, Austin Pets Alive!

Niektóre zwierzęta są skazane na przeciwności losu. Ten psiak długo nie mógł poradzić sobie w życiu i nikt się nim nie interesował. Wszystko dlatego, że nie miał sierści. Okazało się, że przyczyna tego jest naprawdę prozaiczna. Gdy bowiem los się do niego uśmiechnął, wszyscy zdali sobie sprawę, że to prawdziwy przystojniak, który potrzebował wyłącznie odrobiny miłości. Sam poznaj tę niezwykłą historię.

Nikt nie chciał pupila bez sierści. On zmienił się nie do poznania

Na portalu thedodo.com pojawił się artykuł dotyczący Grega. Greg to uroczy psiak, który jeszcze niedawno wyglądał zupełnie inaczej niż teraz. I właśnie wygląd był jego utrapieniem, ponieważ nikt nie interesował się psem, który nie miał sierści.

Ten bezdomny psiak miał trudne życie. Zanim trafił do schroniska, błąkał się po ulicy. Właśnie tam zaraził się parwowirusem – od innego psa lub przez kontakt z odchodami innego czworonoga. Jego stan był poważny do tego stopnia, że omal nie przypłacił tego życiem. Szczęście w nieszczęściu, że skończyło się na wyłysieniu.

Gdy jednak psiak trafił do schroniska, nie był „atrakcyjnym” pupilem dla osób, które przychodziły do azylu, aby wziąć czworonoga. Wszystko zmieniło się o 180 stopni, gdy znalazł swojego człowieka.

Miłość człowieka sprawiła, że stał się psim przystojniakiem

Schronisko Austin Pets Alive! gorączkowo poszukiwało nowego opiekuna dla tego biedaka. Ostatecznie kobieta o imieniu Olivia zakochała się w tym cudaku od pierwszego wejrzenia. Zabrała go do domu, zaopiekowała się nim i… wtedy stał się cud.

Po adopcji psiak potrzebował sporo czasu, aby dojść do siebie. Troska o niego i miłość człowieka sprawiły jednak, że przestał chorować, a jego sierść odrosła. Dziś zupełnie nie przypomina siebie z dawnych czasów, o których zapewne nawet zapomniał, a przynajmniej mamy taką nadzieję.

Tylko zobacz, jak Greg wygląda po metamorfozie. Zmienił się w prawdziwego psiego przystojniaka. Tym samym udowadnia, że miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystko – nawet choroby.

Źródło: thedodo.com/Facebook.com, Austin Pets Alive! 

Czytaj także:
Ten schorowany malec kilka lat żył na ulicy. Aż zdarzył się cud, który zmienił jego życie o 180 stopni
Niewyobrażalna metamorfoza Zosi. Ta psia istotka ledwo uszła z życiem
Oszołamiająca metamorfoza Marcelinki. Strzyżenie psiaka trwało aż 3,5 godziny

Redakcja poleca

REKLAMA