Niewyobrażalna metamorfoza Zosi. Ta psia istotka ledwo uszła z życiem

Niewyobrażalna metamorfoza Zosi. Ta psia istotka ledwo uszła z życiem fot. Facebook.com, DIOZ Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt
Ta sunia została znaleziona w dramatycznym stanie. Była zagłodzona i ledwo uszła z życiem. Na szczęście pomoc przybyła w ostatniej chwili. Dziś psinka zupełnie nie przypomina siebie sprzed dwóch miesięcy. Zobacz jej niesamowitą metamorfozę.
/ 12.04.2024 15:06
Niewyobrażalna metamorfoza Zosi. Ta psia istotka ledwo uszła z życiem fot. Facebook.com, DIOZ Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt wielokrotnie dokonywał interwencji, które miały na celu uratowanie psiego życia. Tak też było w przypadku cudownej Zosi. Ta psinka jeszcze dwa miesiące temu przypominała chodzącą skórę i kości. Była zagłodzona i ledwo uszła z życiem. Dziś zupełnie nie przypomina psiaka z tamtego okresu. Oto niewyobrażalna metamorfoza Zosi.

Metamorfoza Zosi

Na facebookowym profilu DIOZ pojawił się wpis, który chwyta za serce. Na zdjęciach widzimy metamorfozę Zosi – cudownej psinki, która jeszcze dwa miesiące temu ledwo uszła z życiem.

Zaniedbana istota pod opieką kata nie dość, że konała z powodu ogromnego guza na pyszczku, to w dodatku była skrajnie zagłodzona. Występująca u niej anemia była tak potężna, że wymagane było przetoczenie krwi – pisze DIOZ.

Dwa miesiące. Tylko tyle i aż tyle było potrzeba, aby przywrócić psinkę do stabilnego stanu. Dziś Zosia zupełnie nie przypomina siebie sprzed tych miesięcy. Sunia nabrała kształtów i odrosło jej futerko. Widać, że już odetchnęła z ulgą.

Sam zobacz, jaką metamorfozę przeszła Zosia.

Zosia to psinka, która ledwo uszła z życiem

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt informuje, że bez wsparcia dobrych ludzi tak szybki powrót do zdrowia Zosi nie byłby możliwy. Tym samym prosi o dalsze wsparcie, aby inne zwierzaki również mogły liczyć na opiekę oraz pomoc.

Wszystkie informacje dotyczące wsparcia DIOZ oraz zwierzaków znajdziecie na profilu DIOZ Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt na Facebooku. Internauci dziękują wolontariuszom za ich ogromne oddanie dla psiaków.

- Cudna ona i wy wspaniali.
- Mam nadzieję, że to piękne stworzenie znajdzie najcudowniejszy dom i ludzi. Jesteście aniołami na ziemi.
- Wasza ekipa jest niesamowita – piszą komentujący.

Mamy nadzieję, że Zosia już niedługo całkiem stanie na nogi i będzie gotowa na znalezienie domu. Wśród kochających ją ludzi z pewnością będzie czuła się najlepiej.

Źródło: Facebook.com, DIOZ Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt

Czytaj także:
Metamorfoza bezdomnego psa jest nie do uwierzenia. Internauci wysyłają sobie jego nowe zdjęcia
Pamiętasz wychudzonego i obdartego z godności Rona? Dziś psiak wygląda zupełnie inaczej
Karo miał 3 miesiące, gdy doznał poważnego wypadku. Teraz ma ostatnią szansę na normalne życie
 

Redakcja poleca

REKLAMA