Wciąż nie możesz się zdecydować? Oto 10 najładniejszych imion dla kota

Podpowiadamy, jakie imiona dla kotów są naszym zdaniem najlepszym wyborem!
Agata Bernaciak / 7 miesięcy temu

Nie wiesz, jak nazwać kota, który właśnie dołączył do grona domowników? Specjalnie dla was przygotowałyśmy krótki ranking imion dla kotów, które naszym zdaniem są najbardziej oryginalne. Zobacz materiał video i wybierz spośród 10 tę propozycję, która najbardziej spodoba się twojej rodzinie!

Top 10 imion dla kota - które wybrać?

Przy wyborze imienia dla kota przede wszystkim kieruj łatwością jego wymawiania. Ważnym aspektem takiej decyzji jest również fakt, by imię posiadało możliwość zdrabniania (jesteśmy pewne, że ci się to bardzo przyda).

Jeśli nie wiesz, jak nazwać kota, skorzystaj z listy naszych propozycji - na pewno któreś z tych imion przypadnie ci do gustu. Zapraszamy!

Polecamy:
Nie wiesz, jak nazwać swojego psa? Oto top 25 imion dla suczek!
Jak obliczyć wiek psa? Podpowiadamy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 miesięcy temu
Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś? Nie wiesz jak zacząć? Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie ! igortreneronline.pl I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd!
/7 miesięcy temu
To mają być ładne imiona? Moje kotki nie życzyłyby sobie, żeby tak brzydko na nie wołać. Imię powinno oddawać charakter zwierzaka i być krótkie, najlepiej jednosylabowe to zwierzak łatwo je zapamięta.