Mikusia została wyrzucona z domu ze swoimi dziećmi. Musiała wiele poświęcić, żeby przeżyły

Mikusia została wyrzucona z domu ze swoimi dziećmi. Musiała wiele poświęcić, żeby przeżyły fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno
Mika wiele wycierpiała. Najpierw została wyrzucona ze swoimi maluchami z domu, potem musiała walczyć o przetrwanie, a na końcu rozstać się z dziećmi. Teraz suczka czeka na kogoś, kto się nią zaopiekuje. Zasługuje na całe dobro tego świata.
/ 19.04.2024 12:32
Mikusia została wyrzucona z domu ze swoimi dziećmi. Musiała wiele poświęcić, żeby przeżyły fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno

Historię tej psinki zrozumieją przede wszystkim mamy, które kochają swoje pociechy nad życie. Mikusia została wyrzucona z domu ze swoimi dziećmi. Była skazana na tułaczkę i musiała zrobić wszystko, aby jej maluchy przeżyły. Potem wylądowała w schronisku. Teraz czeka na dobrego człowieka, który zapewni jej bezpieczeństwo i pokocha ją bezgranicznie.

Mikusia została wyrzucona z domu ze swoimi dziećmi

Przytulisko Głowno opublikowało na swoim facebookowym koncie niezwykle poruszający post. Widzimy w nim przecudowną sunię, która ma ogromnie smutne oczy. Widać w nich cały ból, na jaki została skazana przez człowieka.

Ktoś ją wyrzucił razem ze szczeniakami. Nie wiemy, jakim cudem udało jej się przeżyć i odchować szczenięta, bo błąkała się po terenie niezamieszkałym przez ludzi – pisze przytulisko.

Najpierw starała się ochronić dzieciaki i przetrwać razem z nimi. Potem jej maluchy trafiły do domów, a ona została sama. Czas, aby i ją przygarnęła kochająca rodzina.

Tylko zobacz, jaka to cudowna sunia.

Adopcja psa – suczka Mika czeka w Przytulisku Głowno

Mika ma zaledwie 1,5 roku, a na swoim koncie już tak wiele przykrych chwil. Dlatego zasługuje na to, aby w końcu mieć wymarzony, najkochańszy dom i cudowną rodzinę.

Sunia jest łagodna. Uwielbia spędzać czas z ludźmi i toleruje inne psy. Jest zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana – w zasadzie do wzięcia od zaraz.

Jeżeli jesteś zainteresowany przygarnięciem Mikusi pod swój dach, skontaktuj się z Przytuliskiem Głowno pod numerem telefonu 509 104 718. A nawet jeśli nie możesz zabrać jej do swojego domu, wciąż jesteś w stanie jej pomóc. Wystarczy, że udostępnisz wpis na jej temat, aby dotarł do jak najszerszego grona odbiorców.

- Prześliczna, heroiczna mamusia.
- Cudna… Domek z dobrym człowiekiem potrzebny.
- Prześliczna i piękna, dobre oczka ma – piszą komentujący.

Mocno trzymamy kciuki za tę biedną, cudowną sunię. Mamy nadzieję, że już niedługo będzie mogła odpocząć w bezpiecznym, kochającym domku.

Źródło: Facebook.com, Przytulisko Głowno

Czytaj także:
Sunia ze szczeniakami mieszkała pod mostem. Ta psia mama błaga o pomoc
To, co zrobiła psia mama ze swoimi maluszkami, wzrusza najtwardsze serca. Filmik robi furorę w sieci
Psie rodzeństwo potrzebuje twojej pomocy. Tu czas odgrywa dużą rolę

Redakcja poleca

REKLAMA