To, co zrobiła psia mama ze swoimi maluszkami, wzrusza najtwardsze serca. Filmik robi furorę w sieci

To, co zrobiła psia mama ze swoimi maluszkami, wzrusza najtwardsze serca. Filmik robi furorę w sieci fot. Instagram @pubity
Zwierzęta potrafią zaskakiwać swoim zachowaniem. To, co zrobiła psia mama ze swoimi maluszkami, wzrusza najtwardsze serca. Jej postawa wyraża więcej niż tysiąc słów.
To, co zrobiła psia mama ze swoimi maluszkami, wzrusza najtwardsze serca. Filmik robi furorę w sieci fot. Instagram @pubity

Golden retrievery to niezwykle inteligentne i prospołeczne psy. Ze swoim opiekunem nawiązują silną więź i są mu bezgranicznie oddane. To, co zrobiła psia mama ze swoimi maluszkami, wzrusza najtwardsze serca. Jej zachowanie to dowód bezgranicznego zaufania i dumy ze swoich dzieci.

Wszystkie mamy są dumne ze swoich pociech

Filmik zamieszczony na Instagramie bije rekordy popularności. Obejrzało go już niemal 3.5 miliona osób. Nic dziwnego, bo nie sposób przejść obok tego nagrania obojętnie. Suczka rasy Golden retriever nie posiada się z dumy i pokazuje właścicielom swoje nowo narodzone maleństwa. Jakby chciała nam powiedzieć: "Patrz, jakie mam cudne dzieci. Chcesz zobaczyć więcej?". To także gest niezwykłego zaufania wobec opiekunów. Psia mama, mimo że przebywa z dziećmi w inkubatorze i ma podłączoną kroplówkę, doskonale wie, że nic złego jej nie spotka.

Zobacz całe nagranie.

Internauci oszaleli na punkcie tej rodzinki

Pod filmikiem zaroiło się od komentarzy. Ludzie z całego świata dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Oto najlepsze z  nich:

- Przesłanie jest jasne: „Spójrz, sama go stworzyłam” 😂😂.
- „Moje dziecko jest słodsze od twojego dziecka”. To właśnie mówi.
- Spójrz tylko na szczeniaka i mamę i ciesz się! Wszystko w porządku! Oni są ekspertami [...]. To takie piękne!
-Dla tych, którzy zastanawiają się, dlaczego jest w budzie to dlatego, że to schronisko dla zwierząt. Powodem, dla którego trzyma swoje dziecko, jest to, że jest niespokojna. Chce przenosić dzieci, żeby je ukryć, ale nie może. 
- Dlaczego te komentarze są tak negatywne? Ma obrożę i jestem pewna, że to weterynarz, a nie schronisko dla zwierząt, a poród może trwać godziny, więc nie mogą jej pilnować 24/7 więc musi być w klatce, żeby nie uciekła.
- Ok, ale musicie trochę używać mózgu. To ewidentnie albo weterynarz, albo schronisko dla zwierząt i nic z tego, co robi ta Golden sunia, nie jest złe, właściwie popisuje się szczeniakami i jest z siebie dumna, co widać z jej uśmiechem i oznaczaniem ogonem.
- Słodka mama i dzieci 😍.
- Och, pokazuje swoje dzieci: „Zobacz, co zrobiłam”. Słodkie.
- Jaka piękna 😍. Umieram z miłości ❤️! - komentują.

Źródło: Instagram, @pubity

Czytaj także:
Kotek przygnieciony przez wyrzuconą z okna choinkę. Bezmyślność i lenistwo prawie przypłacił życiem
Mały kociak przerwał przysięgę młodej pary. Zakochani stwierdzili, że to przeznaczenie
Słodziak z uroczymi uszkami robi sobie domek. Nagranie rozczuli cię do łez

Redakcja poleca

REKLAMA