Psie rodzeństwo potrzebuje twojej pomocy. Tu czas odgrywa dużą rolę

Adopcja psa - szczeniaki do wzięcia. Psie rodzeństwo potrzebuje twojej pomocy fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno
8 maleńkich, przesłodkich i w dodatku na wpół rasowych szczeniaczków musi jak najszybciej znaleźć dom. Te słodziaki mają zaledwie 6 tygodni i czekają na kogoś, kto je pokocha. Sam zobacz, jakie to cudowne psiaki.
/ 19.04.2024 07:51
Adopcja psa - szczeniaki do wzięcia. Psie rodzeństwo potrzebuje twojej pomocy fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno

Przyszły na świat przez przypadek, ale niczemu nie zawiniły. Te maleńkie psiaczki mają zaledwie 6 tygodni i szukają kochającego człowieka, który przygarnie je pod swój dach. Są przesłodkie i aż się proszą o to, żeby jak najszybciej znaleźć domek. W ich przypadku czas gra ogromną rolę, więc musimy im w tym pomóc.

Psie rodzeństwo zostało samo i potrzebuje pomocy

Przytulisko Głowno opublikowało na swoim facebookowym profilu post, który przykuł naszą uwagę. Widzimy w nim nagranie, na którym występują przesłodkie szczeniaczki. Te maluchy mają zaledwie 6 tygodni i muszą jak najszybciej znaleźć dom.

4 dziewczynki i 4 chłopców. Choć to jeszcze maluszki, urosną na silne psy. Matka to AST (American Staffordshire Terrier) – ojciec nieznany (pod osłoną nocy zrobił podkop na amory i tyle go było widać) – pisze Przytulisko Głowno.

Biorąc pod uwagę rasę mamy psiaków, czas odgrywa ogromną rolę. Takie czworonogi potrzebują bowiem odpowiedniego wychowania od małego. Jeżeli długo będą puszczone samopas, mogą stać się agresywne. Dlatego też istotne jest, aby szczeniaczki przygarnął człowiek, który posiada już doświadczenie z tą rasą, o czym pisze przytulisko.

Sam zobacz, jakie to piękne i urocze psiaki.

Adopcja psa – szczeniaki do wzięcia

Szczeniaczki wychowują się w towarzystwie dzieci, więc będą tolerować wszystkie pociechy. Są wesołe, uwielbiają się bawić i przytulać. Ze względu na rasę psiaków przytulisko stawia pewne warunki, które trzeba spełnić, aby je adoptować. Doświadczenie z rasą AST jest tylko jednym z nich.

Warunkiem adopcji jest umowa adopcyjna, zobowiązanie do sterylizacji/kastracji oraz szczepień – dodaje przytulisko.

Jeżeli jesteś zainteresowany zabraniem któregoś z psiaków pod swój dach, napisz SMS pod numer telefonu 600 830 301 (kontakt tylko SMS). A nawet jeśli nie możesz przygarnąć psiaczków, udostępnij wpis na ich temat, żeby szybko znalazły domek.

- Są śliczne. Udostępniam maluszki i trzymam kciuki.
- Urocza mama i słodkie kluseczki.
- Ta rasa jest cudowna, przytulaśna – piszą komentujący.

Warto dodać, że mama psiaków jest już umówiona na sterylizację, żeby historia z przypadkowymi amorami się nie powtórzyła. Natomiast za szczeniaczki trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że już niedługo trafią do odpowiednich domów.

Źródło: Facebook.com, Przytulisko Głowno

Czytaj także:
Maleńkie psiaki wyrwane z pseudohodowli. Rasa stała się ich przekleństwem
Mopsik Maksio został podwójnie skrzywdzony przez człowieka. Okrucieństwo właściciela szokuje
Weterynarz ujawnia 5 ras psów, które wpędzą cię w kłopoty. I nie dadzą ci chwili wytchnienia

Redakcja poleca

REKLAMA