Kupiła chihuahuę podejrzanie tanio. Gdy psiak urósł, wszystko stało się jasne

Kupiła chihuahuę podejrzanie tanio. Gdy psiak urósł, wszystko stało się jasne fot. TikTok.com, @jordanskyehair
Pewna tiktokerka boleśnie przekonała się o tym, że kupowanie psa z nieznanej hodowli niesie za sobą spore ryzyko. Do końca życia będzie miała nauczkę, że oszustów nie brakuje, a na zwierzęciu nie można oszczędzać. Sam zobacz, co dokładnie się jej przytrafiło.
/ 13.03.2024 18:00
Kupiła chihuahuę podejrzanie tanio. Gdy psiak urósł, wszystko stało się jasne fot. TikTok.com, @jordanskyehair

Decydując się na zakup psa z hodowli, trzeba wiedzieć, do jakiego miejsca się udajemy. Przede wszystkim chodzi o dobro zwierząt. Nikt nie chce bowiem wspierać pseudohodowli, w których psiaki są przetrzymywane w podłych warunkach. Należy też jednak zachować czujność, aby nie dać się oszukać. Niedawno pisałyśmy, że mężczyzna kupił psa z hodowli, a dostał zupełnie inne zwierzę. Podobna sytuacja przytrafiła się tej kobiecie.

Kupiła chihuahuę w hodowli i gorzko tego pożałowała

Tiktokerka @jordanskyehair umieściła na swoim profilu nagranie, w którym dzieli się z internautami historią ze swojego życia. W tle słyszymy dźwięki śmiechu, ale jej do śmiechu z pewnością nie było, gdy odkryła prawdę o swoim pupilu.

Kobieta udała się do hodowli, aby kupić wymarzonego psa rasy chihuahua. Była tak szczęśliwa, że niska kwota, jaką za niego zapłaciła – 275 dolarów, czyli około 1,5 tysiąca złotych – zupełnie nie wydała jej się podejrzana. Dopiero później odkryła, dlaczego właścicielom hodowli tak bardzo zależało na tym, żeby sprzedać jej tego „chihuahuę”.

Kupiła chihuahuę podejrzanie tanio. Gdy psiak podrósł wszystko stało się jasne

Słodki, maleńki szczeniaczek urósł i przestał przypominać psiaka, którego wymarzyła sobie tiktokerka. Kiwi, bo tak ma na imię zwierzak, nie dość, że z żadnej strony nie wygląda jak chihuahua, to jeszcze stał się naprawdę sporym psem. Tylko zobacz, jak się teraz prezentuje.

@jordanskyehair He is the best doggie tho ❤️#dog #dogsoftiktok #scam ♬ OG THE PASTELS - Kneely_Knight

Oczywiście kobieta kocha swojego pupila i cały czas się nim zajmuje, ale opublikowała to nagranie jako przestrogę dla innych internautów. Ci jednak są zaskoczeni tym, że kobieta w ogóle dała się nabrać. Ich zdaniem psiak od początku nie przypominał chihuahuy. 

- Widać, że to nie jest chihuahua, jeszcze za 1500 zł? One chodzą po 3-4 tysiące.
- Już jako szczeniak był większy niż dorosły chihuahua – piszą w komentarzach.

Są też jednak internauci, którzy uważają, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo psiak, którego kupiła tiktokerka, jest równie uroczy jak rasowy.

- Nie wygląda jak chihuahua, ale jest bardzo słodki.
- Ostatecznie dostałaś przesłodkiego psa.

A ty co sądzisz o tym zamieszaniu? Rozpoznałbyś, że ten szczeniaczek to nie chihuahua?

Źródło: TikTok.com, @jordanskyehair/kobieta.wp.pl

Czytaj także:
Chihuahua świadkiem honorowym na ślubie swoich psich rodziców. Nic słodszego dziś nie zobaczysz
To, co zrobił, aby odnaleźć ukochanego psa, jest godne podziwu. Taki opiekun to skarb
Najpsistojniejsi modele pod słońcem. O tej akcji schroniska mówi cała Polska
 

Redakcja poleca

REKLAMA