Dziadkowie stracili psią przyjaciółkę. Wnuczka postanowiła ukoić ich ból cudowną niespodzianką

Dziadkowie stracili psią przyjaciółkę. Wnuczka postanowiła ukoić ich ból cudowną niespodzianką fot. Adobe Stock, Syda Productions
Ta tiktokerka nie mogła patrzeć na smutek swoich dziadków. Postanowiła zatem sprawić im przemiłą niespodziankę i tym samym sprawiła, że ich świat znów nabrał barw. Tylko zobacz, co tam się wydarzyło.
/ 15.03.2024 14:52
Dziadkowie stracili psią przyjaciółkę. Wnuczka postanowiła ukoić ich ból cudowną niespodzianką fot. Adobe Stock, Syda Productions

Wszyscy doskonale wiemy, że dziadkowie to najukochańsze istoty pod słońcem. Właśnie dlatego nikt nie chce, aby byli zasmuceni. Niestety babcia i dziadek tej tiktokerki zetknęli się z sytuacją traumatyczną dla wszystkich właścicieli zwierzaków. Ich ból został jednak ukojony przez wnuczkę. Sam zobacz, co takiego tiktokerka zrobiła dla swoich dziadków.

Dziadkowie stracili psią przyjaciółkę

Tiktokerka @ornevillalva_ opowiedziała w rozmowie z thedodo.com smutną historię swoich dziadków. Okazuje się, że ci państwo niedawno stracili swoją ukochaną sunię. Catita odeszła po 14 latach spędzonych razem z tym małżeństwem.

Mój dziadek kładł się z nią na podłodze i gładził jej brzuch, a każdego popołudnia zabierał ją na spacer. (…) Dotrzymywała też towarzystwa mojej babci, gdy dziadka nie było w domu – mówi tiktokerka w rozmowie z thedodo.com.

Starsi państwo oczywiście byli zasmuceni zaistniałą sytuacją. Ich miłość do suczki była bowiem ogromna. Wnuczka nie mogła patrzeć na to, jak jej ukochani dziadkowie się męczą i smucą. Postanowiła sprawić im niespodziankę, która miała uśmierzyć ich ból. I chyba się udało.

Zrobiła dziadkom niespodziankę

Pewnego dnia tiktokerka przyniosła do dziadków ogromny karton. Starsi państwo byli zaskoczeni tym pakunkiem. Gdy jednak otworzyli wieczko, wszystko stało się jasne. Właśnie wtedy poznali Romę – ich nową psią przyjaciółkę, która jest przeurocza.

Roma to maleńki szczeniaczek, zatem spędzi z dziadkami tiktokerki wiele pięknych lat. Starsi państwo nie kryli łez wzruszenia, gdy zobaczyli, jaką niespodziankę sprawiła im wnuczka.

- Ten pies właśnie wygrał na loterii.
- Jak słodko.
- Jak cudownie – piszą komentujący.

Warto wspomnieć o tym, że dziadkowie tiktokerki wiele razy powtarzali o chęci posiadania nowego psa. Kobieta wiedziała zatem, że sprawi im miłą niespodziankę, a psiak trafi do dobrego i kochającego domu. Pamiętajmy jednak, że żaden zwierzak nie jest dobrym pomysłem na prezent czy niespodziankę. Jeżeli nie jesteśmy pewni, że osoba, którą obdarowujemy, będzie chciała się nim zająć, lepiej zmieńmy formę upominku.

Tu na szczęście wszystko zakończyło się happy endem. Sam zobacz moment poznania starszej pary z piesiulkiem.

@ornevillalva_ Una alegría para ellos que en las vacaciones perdieron a su catita 👼❤️‍🩹 #parati #sorpresa #tiktok #trending #puppy #foryou #abuelos ♬ sonido original - Orne

Źródło: thedodo.com/TikTok, @ornevillalva_

Czytaj także:
To, co zrobił, aby odnaleźć ukochanego psa, jest godne podziwu. Taki opiekun to skarb
Opiekun psiego rodzeństwa trafił do szpitala. Zwierzaki szukają domu, bo inaczej wylądują w schronisku
Pani tego pieska trafiła do hospicjum, a on do schroniska. Od roku czeka na kogoś, kto go pokocha


 

Redakcja poleca

REKLAMA