Czarny pies nagle zmienił kolor. Nie uwierzysz, jaką barwę ma teraz jego sierść

Czarny pies nagle zmienił kolor. Nie uwierzysz, jaką barwę ma teraz jego sierść fot. Adobe Stock, manphibian
W życiu czasami dzieją się sytuacje, które wydawać się mogą nieprawdopodobne, a jednak są prawdziwe. Tak jest w przypadku tego pupila. Czarny pies nagle zmienił kolor. Wszystkiemu winna była choroba, na jaką zapadł. Zobacz, jak teraz wygląda. To oszałamiająca metamorfoza.
/ 14.05.2024 19:00
Czarny pies nagle zmienił kolor. Nie uwierzysz, jaką barwę ma teraz jego sierść fot. Adobe Stock, manphibian

Słyszeliśmy już wiele historii o zwierzętach, ale czegoś takiego w życiu byśmy się nie spodziewali. Oszałamiająca metamorfoza psa została wywołana nietypowym schorzeniem. Okazuje się, że czarny pies nagle zmienił kolor, a wszystkiemu winna jest choroba, na jaką zapadł. Sam zobacz, co to za przypadłość i jak teraz wygląda ten pupil.

Czarny pies nagle zmienił kolor

Portal wamiz.pl dotarł do szokującego wątku na forum reddit.com. Pewna internautka z Oklahomy postanowiła bowiem podzielić się z internautami zdjęciami swojego psa. Tego samego pupila – choć wydawać się może, że na tych fotografiach znajdują się dwa różne czworonogi.

Mój chłopak Buster (4 lata) całkowicie zmienił kolor z czarnego na biały w zaledwie 2,5 roku – napisała kobieta przy zdjęciach.

Właśnie tym internautka wprawiła wszystkich w zdumienie. Jej psiak był kruczoczarny, a nagle stał się biały jak śnieg. To wręcz niewiarygodne i niektórzy myśleli, że to fotomontaż. Nic bardziej mylnego.

Sam zobacz, jak wygląda ta szokująca metamorfoza psa.

My boy Buster (4yo) has completely changed from black to white over the course of the last 2.5 years.
byu/TallyMatty inaww

Metamorfoza – czarny psiak stał się biały

Okazuje się, że Buster cierpi na bielactwo nabyte. Jest to schorzenie, które kojarzy nam się przede wszystkim z ludźmi. Teraz już wiemy, że również czworonogi mogą na nie zachorować. W ich przypadku zmiany w wyglądzie są zaskakujące – tak jak było z tym czworonogiem.

Internauci nie mogą uwierzyć, że cały czarny psiak w tak krótkim czasie stał się biały.

- Gdybyś nie pokazała zmian, nigdy bym w to nie uwierzył.
- Nigdy o tym nie słyszałem. Tak czy inaczej, to przystojny chłopak.
- Byłam pewna, że to fotomontaż – piszą komentujący.

Choć to niewiarygodne i niezwykle rzadkie, Buster naprawdę zmienił swoje umaszczenie. Widać to na kolejnych zdjęciach, które udostępniła internautka. Dostrzegamy na nich, jak psiak zmienia kolor sierści – staje się szary, po czym coraz bardziej biały. Trzeba przyznać, że jego metamorfoza jest oszałamiająca.

Źródło: wamiz.pl/reddit.com

Czytaj także:
Oszołamiająca metamorfoza Marcelinki. Strzyżenie psiaka trwało aż 3,5 godziny
Nikt nie chciał pupila bez sierści. Miłość człowieka sprawiła, że stał się psim przystojniakiem
Internauci zachodzą w głowę, czy to pies, czy kot. A ty rozpoznasz to zwierzę?

Redakcja poleca

REKLAMA