Ta psia dziewczynka błaga o pomoc. To dla niej ostatnia szansa

Adopcja psa - ta suczka błaga o pomoc. To dla niej ostatnia szansa fot. Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta
Piękna beagielka. Rasowa suczka. 8-miesięczny szczeniak. Czy można chcieć czegoś więcej, aby adoptować wymarzonego psa? Ta sunia jest jednak pomijana, bo doskwiera jej choroba. Pilnie musimy znaleźć dla niej domek - chociaż tymczasowy.
/ 16.05.2024 12:56
Adopcja psa - ta suczka błaga o pomoc. To dla niej ostatnia szansa fot. Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Wydawać się może, że rasowy szczeniak to zwierzak, który jako pierwszy będzie adoptowany, gdy ktoś zgłosi się po pupila do schroniska. Być może by tak było, gdyby nie fakt, że w przypadku tej suczki trzeba wziąć odpowiedzialność także za jej zdrowie. A ta urocza beagielka o cudownym, ciepłym spojrzeniu zasługuje na wszystko, co najlepsze i na ogromną miłość człowieka. Zobacz, jak możesz jej pomóc.

Ta suczka błaga o pomoc

Fundacja dla Szczeniąt Judyta opublikowała na swoim facebookowym koncie nagranie, w którym widzimy przeuroczą suczkę rasy beagle. Ta malutka dziewczynka ma zaledwie 8 miesięcy, a los już okrutnie ją doświadczył.

My nie chcemy prosić, my chcemy Was błagać o dom tymczasowy dla Loli. Pamiętacie ją? To dziewczyna z podejrzeniem autoimmunologicznej choroby. Aby funkcjonować prawidłowo, Lola potrzebuje spokoju i ciszy, niestety w naszym azylu nie może tego zaznać – pisze fundacja.

Właśnie dlatego musimy połączyć siły i zrobić wszystko, aby jak najszybciej znaleźć domek dla tej maleńkiej suni. Domek, w którym mieszka odpowiedzialny człowiek z możliwością zajęcia się wymagającym psiakiem.

Tylko zobacz, jaka to cudowna beagielka.

Adopcja psa – rasowy szczeniak szuka domu

Fundacja Judyta szuka domu tymczasowego w Warszawie i okolicach. Ważne jest, aby Lola mogła regularnie dojeżdżać do warszawskiej kliniki, w której już rozpoczęła leczenie. Oprócz tego sunia przyjmuje leki dwa razy dziennie oraz co 4-6 tygodni musi przechodzić kontrolne badania krwi.

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną i chciałbyś zająć się tą sunią, wypełnij ankietę przedadopcyjną dostępną na profilu Fundacja dla Szczeniąt Judyta na Facebooku. A nawet jeśli nie możesz zapewnić jej domu lub domu tymczasowego, wciąż jesteś w stanie jej pomóc. Wystarczy, że udostępnisz wpis na jej temat, aby dotarł do jak najszerszego grona odbiorców. Wtedy z pewnością zwiększysz jej szansę na kochającą rodzinę.

- Kochani, proszę o dom dla Loli.
- Poszukiwana chata tymczasowa.
- Wspieramy kochani – piszą komentujący.

Wierzymy, że wspólnie damy radę znaleźć dom dla Loli – być może nawet na zawsze. Mocno trzymamy kciuki za tę sunię.

Źródło: Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Czytaj także:
2-miesięczna Mirabelka trafiła do schroniska w dramatycznym stanie. Bez nas nie przetrwa
4-miesięczna Cytrynka bezradna leżała w polu. Tylko zobacz, jak wiele strachu jest w oczach tej psinki
Upodlił szczeniaka i zniszczył mu psychikę. Powrót do normalności nie będzie łatwy

Redakcja poleca

REKLAMA