Ich mama zrobiła wszystko, żeby przeżyły. Teraz czas na nas

Adopcja kota - Ich mama zrobiła wszystko, żeby przeżyły. Teraz czas na nas fot. Facebook.com, Fundacja MagdaLena
Te kociaki nie miały łatwego początku, choć ich mama robiła wszystko, żeby zapewnić im bezpieczeństwo. Teraz w końcu mogą odetchnąć. Czekają jednak na to, aby los się do nich uśmiechnął. A my możemy im w tym pomóc.
/ 15.05.2024 14:00
Adopcja kota - Ich mama zrobiła wszystko, żeby przeżyły. Teraz czas na nas fot. Facebook.com, Fundacja MagdaLena

Kocie rodziny często nie mają łatwego losu. Zwłaszcza gdy nie pomaga im człowiek, tylko są pozostawione same sobie. Ta kotka urodziła dzieci i zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Tym samym została bohaterką. Teraz my musimy zrobić wszystko, aby wynagrodzić jej te starania i zapewnić dobrą przyszłość jej maleństwom.

Ich mama zrobiła wszystko, żeby przeżyły

Fundacja MagdaLena opublikowała na swoim facebookowym koncie post, w którym widzimy zdjęcia czterech cudownych kociaków. Te maleńkie futrzaki trzymają się razem, a są bezpieczne tylko za sprawą ukochanej mamie, która stała się bohaterką, dzięki temu, co zrobiła dla swoich dzieciaków.

Takie 4 maluszki, same chłopaki, za chwilę będą szukały domów. Mama schowała je w dziupli w starym drzewie przed lisami i dała radę uratować – pisze fundacja.

Te cudaki potrzebują kochających ludzi, którzy zapewnią im bezpieczny dom. Jeżeli ktoś zdecyduje się przygarnąć choć jednego mruczka, z pewnością wynagrodzi kociej mamie starania i sprawi, że będzie mogła spać spokojnie.

Tylko zobacz, jakie to urocze kociaczki.

Adopcja kota – te futrzaki potrzebują naszej pomocy

Maluchy już niedługo będą mogły trafić do domu. Również ich mama po sterylizacji zostanie przekazana do adopcji. Jeśli chciałbyś przygarnąć któregokolwiek z tych mruczków, skontaktuj się z pracownikami fundacji pod numerem telefonu 694 419 053.

Nawet jeśli nie jesteś w stanie zabrać kotków do swojego domu, wciąż możesz im pomóc. Wystarczy, że udostępnisz wpis na ich temat, aby dotarł do jak najszerszego grona odbiorców. Wtedy sprawisz, że będą miały o wiele większe szanse na znalezienie bezpiecznego domu i kochającej rodziny.

- Cudne maluszki.
- Piękna kocia gromadka.
- Cudowne – piszą komentujący.

Nie da się ukryć, że to prawdziwe słodziaki. Mocno trzymamy kciuki zarówno za maluchy, jak i za ich mamę. Wszystkie zasłużyły na to, aby znaleźć bezpieczny dom i człowieka, który otoczy je opieką.

Źródło: Facebook.com, Fundacja MagdaLena

Czytaj także: 
Kocia mama straciła swoje dzieci. Ale los wynagrodził jej to z nawiązką
40 kociaków uwięziono w dramatycznych warunkach. Przeszły przez piekło
Uratowali maleńkiego kotka. Szybko się okazało, że to zupełnie inny zwierzak

Redakcja poleca

REKLAMA