Jakie są najdroższe zwierzęta świata - 5 zwierzaków

jakie są najdroższe zwierzęta świata, najdroższe zwierzaki na świecie fot. Fotolia
Możesz się zdziwić!
Weronika Kwaśniak / 23.09.2016 10:55
jakie są najdroższe zwierzęta świata, najdroższe zwierzaki na świecie fot. Fotolia

Uwielbiamy je ze względu na to, że dotrzymują nam towarzystwa i są prawdziwymi przyjaciółmi. Dla niektórych właścicieli ich zwierzaki są cenne jednak nie tylko ze względów emocjonalnych - czasem również w znaczeniu dosłownym. Zobacz nasz ranking 5 najdroższych zwierząt świata!

5. Kot bengalski

Ten kiciuś wygląda jak... maleńki lampart! Nie sposób go nie kochać i nie zachwycać się uroczymi cętkami. Jego cena może sięgać nawet... 12 tysięcy złotych.
 

 

Happy Veterans Day! Thank you to all who have served, past, present and future. 🇺🇸

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Benson the Bengal🐯 (@bensonthebengal)

4. Małpka kapucynka

Małpka wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i uwagi. Żyjąc w klatce staje się bardzo nieszczęśliwa - dodajmy, że średnia długość życia wynosi mniej więcej 50 lat! Jej zakup to naprawdę spory wydatek - koszt może oscylować w okolicach 40 tysięcy złotych.

Jak wyrobić paszport dla psa?

 

Hanging out with this little helion lol. Here's a new cute bad habit she's decided to start #capuchinmonkey #capuchin #cute

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jesse Moore (@monkeymanmoore)

3. Białe lwiątko

Te kociaki zazwyczaj rodzą się tylko w ogrodach zoologicznych. Ich wartość sięga 140 tysięcy dolarów, a więc... ponad pół miliona złotych!
Chociaż na tym zdjęciu wyglądają niewinnie i uroczo, wcale nie zanika w nich instynkt drapieżników. Szybko zamieniają się w dorosłe, groźne lwy!

2. Mastif tybetański

Ten piękny i majestatyczny psiak skradł już niejedno serce! To jedna z najdroższych ras, jest uważana za symbol Chin. Cena, za którą sprzedano pewnego mastifa, może oszałamiać - 2 miliony dolarów przyprawiają o prawdziwy zawrót głowy!

1. Koń wyścigowy

Na miano najdroższych zwierząt świata zdecydowanie zasługują konie wyścigowe. Ich ceny są zupełnie niebotyczne! Jedna z historycznych transakcji miała miejsce w 2006. Dwuletni konik został sprzedany za... 16 milionów dolarów!

Pies ucieka - jak reagować?


A cena tego przesłodkiego psiaka może nie jest zawrotna, ale nieodwołalnie podbił nasze serca swoim urokiem! Dorzucamy go więc specjalnie dla was w ramach bonusu na zakończenie - pokochajcie go i wy!

 

Tag your Friends! It wasn't me 🐶 _

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Animals (@animaldisplay)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA