POLECAMY

Mycie okien - bez smug!

Wystarczą trzy kroki i możesz zapomnieć o smugach na świeżo umytych oknach.
Mycie okien - bez smug! fot. Fotolia
Jak myć okna bez smug? Warto wiedzieć, bo bic tak nie wyprowadza z równowagi, jak widok smugi na świeżo umytej szybie. Jak tego uniknąć? Przeczytaj nasze rady i spraw, aby mycie okien przestało być przykrym obowiązkiem.

Jak myć okna bez smug?


1. Przede wszystkim przygotuj trzy pojeminiki. Do jednego nalej wody oraz dodaj płyn do czyszczenia. Może to być np. płyn do naczyń. Do drugiego i trzeciego pojemnika wlej czystą wodę.

2. Przygotuj dwie szmatki. Najlepiej bawełniane. Jedną namocz w wodzie z płynem i wyczyść nią warstwę brudu z szyby. Wypłukaj w naczyniu z czystą wodą. Drugą szmatką wyczyść z szyby pozostałości płynu. Wypłukaj w naczyniu, do którego powędrowała piewsza szmatka, a następnie umieść je w naczyniu z czystą wodą.

3. Mokre pozostałości usuwuń ściągaczką lub czystym ręcznikiem papierowym. Twoje okna powinny lśnić czystością!

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/wczoraj
A ja zaopatrzyłam się w porządną myjkę i ściągaczkę marki vermop na stronie cleanmed.com.pl i do tego płyn vitrex i nie mam problemu ze smugami polecam wszystkim
/8 miesięcy temu
Cześć no sposobów na mycie okien jest milion, od czasu jak kupuje w firmie cleanmed.com.pl nie mam problemu z oknami tam poradzili żebym kupiła płyn VITREX i mycie jest bez smug a do tego zestaw do mycia okien vermop i po kłopocie
/11 miesięcy temu
Wypłukaj??? Litości!!!!
POKAŻ KOMENTARZE (9)