Zrobiła metamorfozę kuchni i… spadł na nią ogromny hejt. Przekonaj się, dlaczego

metamorfoza kuchni fot. Adobe Stock, Dario Lo Presti
Charli Kim Cooper, artystka z Luizjany postanowiła odmienić swoją kuchnię nie do poznania i - co tu dużo mówić - zdecydowanie się jej to udało. Jej wizja podzieliła internautów.
Urszula Wilczkowska / 14.06.2021 10:51
metamorfoza kuchni fot. Adobe Stock, Dario Lo Presti

Znudziła ci się twoja kuchnia? Wbrew pozorom zmiana aranżacji nie jest trudnym zadaniem i nie musi wymagać dużego nakładu finansowego. Nawet kuchenny blat można odmienić niskim kosztem, a malowanie frontów szafek jest jeszcze prostsze i bardzo przyjemne. Z podobnego założenia wyszła pewna mieszkanka Luizjany, która swoją kuchnię odmieniła w prawdziwe psychodeliczne królestwo.

Metamorfoza kuchni podzieliła internet

Charli Cooper, 26-letnia artystka i mieszkanka Luizjany upodobała sobie bardzo oryginalne wnętrza. Jej kuchnia, dotychczas zaaranżowana w neutralnej i subtelnej kolorystyce, przybrała kosmiczny wygląd. Czy kiedykolwiek uważałaś, że jesteś osobą, która nie lubi zwykłych, bezpiecznych rozwiązań? Z pewnością nie będziesz już tak uważać, gdy ujrzysz właśnie to pomieszczenie...

Psychodeliczne wzory, które mogą przyprawić o oczopląs - taka kuchni to z pewnością wybór jedynie dla koneserów nietuzinkowych wnętrz. Zobacz zresztą ją sama - Charli metamorfozą pochwaliła się w mediach społecznościowych.

@charli.k.cooper

🥰 ##happy ##kitchen ##homedecor ##psychedelic ##psychedelicart ##trippy ##trippyart ##art ##rainbow ##groovy ##eclectic

♬ A-Punk - Vampire Weekend

To logiczne, że tak odważne wnętrza zawsze wywołują niezwykle skrajne opinie. Chociaż w grupach na Facebooku, na których artystka podzieliła się swoim dziełem nie brakowało osób zachwyconych tym oryginalnym pomysłem. Pojawiło się też sporo bardzo krytycznych głosów.

Jednym z najczęściej pojawiających się komentarzy był ten, że Charli Cooper w przyszłości będzie miała naprawdę duże problemy ze sprzedażą swojego mieszkania - właśnie ze względu na tę kuchnię.

Oczywiście są różne upodobania i z pewnością znalazłby się ktoś, kto z wielką przyjemnością kupiłby tak oryginalne mieszkanie, ale niestety w tych komentarzach jest sporo racji. Jak pokazują badania, wiele ludzi boi się odważnych aranżacji - szczególnie Polacy nie znają się na trendach wnętrzarskich, a zamiast na konkretny styl wolą postawić na funkcjonalność i dobrą jakość obiektów w mieszkaniu.

Czytaj także:
W tej kuchni znajdziesz aż 5 najmodniejszych trendów w urządzaniu wnętrz. Który najbardziej ci się podoba?
Ten dom jest węższy niż autobus, a kosztuje prawie 4 miliony złotych. Wart swojej ceny?
We Włoszech możesz kupić mieszkanie za 1 euro! Gdzie tkwi haczyk?

Redakcja poleca

REKLAMA