POLECAMY

Garnki Spring

Spring- szwajcarskie garnki to najwyższa jakość i nowoczesność. Wielkim hitem firmy są 5 warstwowe garnki (3 warstwy aluminium i 2 warstwy ze stali nierdzewnej /patent NASA).
Spring- szwajcarskie garnki to najwyższa jakość i nowoczesność. Wielkim hitem firmy są 5 warstwowe garnki (3 warstwy aluminium i 2 warstwy ze stali nierdzewnej /patent NASA).

Ta wyjątkowa technologia powoduje ,że proces gotowania potraw jest krótki i efektywny, co oznacza, że są to garnki w 100% energooszczędne.

Od wielu lat klasyczny kształt garnków Springa inspirowany pięciowarstwową technologią jest synonimem najwyższej jakości i klasy.

Ergonomiczne uchwyty: wykonane ze stali 18 / 10, dają poczucie stabilności. Odporne na używanie w piekarniku oraz w zmywarkach.

Materiał wielowarstwowy: zewnętrzna warstwa ze stali szlachetnej 18 / 10 z właściwościami indukcyjnymi oraz trzywarstwowy rdzeń z aluminium, wewnętrzna warstwa ze stali szlachetnej 18 / 10.

Stal szlachetna: niezniszczalna, łatwa do pielęgnacji, z właściwościami indukcyjnymi.

Czyste aluminium: optymalne łączenie i formowanie.

Stop aluminiowy: szybkie przewodzenie ciepła, wysoka stabilność.

Stal szlachetna: 18 / 10 odporna na rdzewienie, neutralna dla smaku, higieniczna.

Garnki SpringZamknięty brzeg naczyń: żadnej korozji, gwarancja długowieczności dzięki zamkniętym i zabezpieczonym brzegom – łatwe bezkroplowe wylewanie płynów.

Na wszystkie rodzaje kuchni: ceramiczne, indukcyjne, elektryczne i gazowe.

Zestaw Brigade Premium - 3 szt. w komplecie
Cena- w zależności od wielkości i rodzaju garnków, zestaw z rondlem ok. 1569 zł
zestaw bez rondla – 1775 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/5 lat temu
jest wiele ofert jeśli chodzi o garnki. sama je niedawno przeglądałam ale zachwyciły mnie te firmy Welmax. świetnie wykonane, do tego gotuje się w nich zdrowo, choć tanie nie są. ale na zdrowiu nie oszczędzam.
/10 lat temu
kucharz a masz pewnosc co do Philipiaka czy piszesz tylko "podobnie" bo jestes z firmy AMC ??? ja posiadam te garnki i uwazam ze nie ma tu porównania do innych ,one oprócz tego ze super wygladaja ,rewelacyjnie sie w nich gotuje.
/10 lat temu
nie ma co dyskutować, Philipiak to polska firma i sprzedają w Polsce. Co nei zmienia faktu, że to porządne naczynia produkowane we Włoszech. A kto je sprowadza i jak je nazywa niespecjalnie ma znaczenie.
POKAŻ KOMENTARZE (4)