Porcelanowa kolekcja Winter Collage

Zobacz najnowszą serię zimowych akcesoriów uznanego producenta markowej porcelany Villeroy & Boch.
Villeroy & Boch, uznany producent markowej porcelany, prezentuje w tym roku niezwykle bogate bożonarodzeniowe kolekcje. Winter Collage - najnowsza seria zimowych akcesoriów - została po raz pierwszy pokazana w tym roku na targach Ambiente we Frankfurcie.

Składają się na nią dwie odrębne linie. Alpine Nostalgia to, jak co roku w Villeroy & Boch, zimowa podróż do innego kraju. Tym razem jesteśmy w Alpach szwajcarskich w latach 20. ubiegłego stulecia. W tym roku wyjątkowo oprócz podstawowej kolekcji powstała też druga, uzupełniająca: Gingerbread. Przy jej kreacji wykorzystano motyw tego, co najprzyjemniej kojarzy się ze świętami – piernikowych łakoci.

Alpine Nostalgia
Nowa linia bożonarodzeniowa Alpine Nostalgia łączy wysokiej jakości wzornictwo z nastrojowym klimatem rustykalnych motywów. Przywołują one dziecięce wspomnienia beztroskich zabaw na śniegu, są modnym akcentem w stylu retro w różnorodnej ofercie świątecznej. Linia Alpine Nostalgia wykorzystuje ciepłe kolory: czerwień i zieleń w zestawieniu z naturalnymi odcieniami brązu i beżu. Przedmioty z serii Winter Postcards, Winter Dreams, Winter Souvenirs i Winter Apple Baker zdobione są techniką litografii, natomiast te z kolekcji Winter Joy, Winter Decolights, Winter Friends i Winter Fun zdobione są ręcznie.

Gingerbread
Boże Narodzenie nieodłącznie kojarzy się z piernikami. Ich motywy zostały wykorzystane przez firmę Villeroy & Boch do dekoracji świątecznych ozdób w roku 2003. Pomysł ten spotkał się z tak dużym uznaniem klientów, że w tym roku postanowiono stworzyć całą linię opartą na takim koncepcie. Seria Gingerbread pokazuje, że „apetyczny” temat został potraktowany z wyjątkową uwagą i dbałością o szczegóły. Dekoracyjne i funkcjonalne, porcelanowe przedmioty z tej linii zachwycają uzyskanym złudzeniem piernikowych łakoci (widać to zwłaszcza w serii Ginger Ornaments). Fakt, iż są ręcznie malowane, sprawia, że każdy przedmiot jest zupełnie wyjątkowy. Ta kolekcja wnosi do każdego domu trochę dziecięcej radości ze świąt oraz tęsknoty za czasami, kiedy takie cuda robiły nasze babcie.

Uwaga! Uwaga! Uwaga!
Konkurs zakonczony.
Wyniki konkursu znajdziesz TU.

Przeczytaj regulamin konkursu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/13 lat temu
Wielkie dzięki dobry człowieku!
/13 lat temu
może kopiujesz adres razem z kropką na końcu
/13 lat temu
nie mogę wysłać odpowiedzi,bo wyświetla mi sie wiadomość,że podany adres jest niewłaściwy..co jest????