Warsztaty kulinarne z Vizir - zobacz, jak poradził sobie z plamami!

czyste ubrania fot. Adobe Stock
Plamy ograniczają cię w kuchni? Sprawdź, jak na warsztatach z Anią Starmach poradził sobie Vizir 3w1!
Sylwia Kazimierczuk / 27.09.2018 15:01
czyste ubrania fot. Adobe Stock

Nikt z nas nie lubi ograniczeń w kuchni. Jesteś osobą, która eksperymentuje i nie umie ściśle stosować się do przepisu? Podczas wypieku ulubionych babeczek lub włoskiego makaronu z sosem pomidorowym może przydarzyć się niejedna plama. Ania Starmach, ambasadorka marki przekonuje, że pozbędziesz się ich wraz z Vizir 3w1!

Eksperymenty w kuchni

Pasja to ważna część życia każdego z nas. Motywuje nas do działania i często nadaje życiu sens. Co więcej, daje nam siłę i chęć rozwoju. Jednak zarówno poszukiwanie pasji, jak i chęć jej rozwijania, wymaga poświęceń. Talent objawia się powoli i wymaga pełnego zaangażowania. W dążeniu do perfekcji potrzebne jest również wychodzenie poza swoją strefę komfortu, przezwyciężenie wielu przeciwności i robienie błędów. Jednak wówczas  satysfakcja z osiągniętego celu jest największa.

Warsztaty kulinarne Vizir

materiały prasowe

„Porzucenie rodzinnej galerii nie było łatwe, ale wiedziałam, że chcę poświęcić swoje życie i energię gotowaniu. Oczywiście na drodze zawsze pojawia się mnóstwo wysiłku, błędów i trudnych wyzwań, ale uśmiech na twarzy, gdy oddajemy się naszej pasji to coś, co daje poczucie spełnienia.. Zawsze warto próbować nowych rzeczy – kto wie, może staną się one twoją pasją? Dzięki ciężkiej pracy dzisiaj robię to, co kocham”- jak mówi Ania Starmach, nowa ambasadorka marki Vizir.

Warsztaty kulinarne Vizir

materiały prasowe

Warsztaty kulinarne

Podczas warsztatów kulinarnych mieliśmy okazję sprawdzić, jak innowacyjna formuła kapsułek poradzi sobie z uporczywymi plamami z kremu z buraka, risotto z dynią lub słodkiego deseru – gruszek św. Heleny w czekoladzie. Po doświadczeniach w kuchni zebraliśmy kuchenne fartuchy i oddaliśmy najbrudniejszy z nich do wyprania. Plamy z wielu składników były dość złożone – sok z buraka, tłuszcz oraz czekolada. Vizir 3w1 poradził sobie z nimi bez problemu!

Warsztaty kulinarne Vizir

materiały prasowe

Sprawdź, jak dokładnie używać kapsułek Vizir 3z1, aby uzyskać najlepsze wyniki!

Jak używać kapsułek Vizir 3w1?

  1. Umieść kapsułkę w pustym bębnie pralki
  2. Połóż ubrania na kapsułce
  3. Pamiętaj by nie przeładować pralki!

Sugerowana cena detaliczna produktów:

  • Kapsułki Vizir 3w1 15 sztuk: 18,99 PLN*
  • Kapsułki Vizir 3w1 28 sztuk: 36,99 PLN*
  • Kapsułki Vizir 3w1 36 sztuk: 49,99 PLN* 
  • Kapsułki Vizir 3w1 38 sztuk: 49,99 PLN*

Zobacz też:
Sprawdź, jak usunąć plamy z tłuszczu! Skuteczne porady! Uciążliwe plamy po owocach? Zobacz, jak możesz je usunąć!
 

Redakcja poleca

REKLAMA