POLECAMY

Jak schudnąć w tydzień bez diety i wyrzeczeń?

Lato coraz bliżej.
Karolina Kalinowska / tydzień temu

Do lata zostało już kilka tygodni. Jeżeli chcesz pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów, to musisz działać szybko i stanowczo. Jeżeli wprowadzisz w życie te zasady, to za 5-6 tygodni będziesz mogła się cieszyć nienaganną sylwetką.

Jak schudnąć w tydzień?

1. Pij więcej wody - odpowiednie nawodnienie jest bardzo ważne. Oczywiście samo picie wodny nie powoduje chudnięcia, ale je wspomaga. Dodatkowo spożywanie odpowiedniej ilości wody zmniejsza łaknienie i pozwala „oszukać” głód.

2. Ogranicz sól i używaj więcej ziół - dzięki temu unikniesz zatrzymywanie wody w organizmie.

3. Jedz płatki owsiane - dostarczysz do organizmu sporą ilość błonnika, który wypełni żołądek.

4. Jedz jajka - zawierają wartościowe białko, które pomaga w walce z nadprogramowymi kilogramami.

5. Pamiętaj o solidnym śniadaniu - skutecznie podkręci rozleniwiony (po całej nocy) metabolizm.

6. Zapomnij o istnieniu słodyczy - to jedynie puste kalorie, które nie dostarczają do organizmu żadnych wartości odżywczych.

7. Przygotowuj posiłki w domu - zrezygnuj z jedzenia na mieście na rzecz posiłków przygotowywanych w domu. Dzięki temu będziesz wiedziała, co jesz.

8. Zacznij się ruszać - pamiętaj, że odpowiednia dawka ruchu pozwala utrzymać ciało w dobrej kondycji i przyspiesza przemianę materii.

Polecamy: Ile trzeba ćwiczyć, żeby schudnąć? Wystarczą 4 minuty dziennie. Jak to możliwe? Jak wyrzeźbić barki i plecy? Oto najlepsze ćwiczenia! Chcesz schudnąć? Zobacz, jak jeść dietetycznie i zdrowo!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/21 godzin temu
Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na: igortreneronline.pl
/4 dni temu
Bez jakiegoś specjalnego trzymania radykalnej diety, można np tak: zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace-odchudzanie/odchudz-sie-na-wiosne-najlepsze-suplementy-wspomagajace-ten-proces
/tydzień temu
Wiecie co, ja nie wierzę w takie tygodniowe diety cud. Racjonalna dieta i aktywność fizyczna - to jest najważniejsze. Kupiłam kilka sprzętów sportowych z Apus-Sports (takie same są na siłowni, na której czasem bywam), mam nadzieję, że uda mi się w końcu zrzucić oponkę ;)
POKAŻ KOMENTARZE (6)