Ćwiczenia na seksowne ciało

Dwa ćwiczenia, które mogą całkiem odmienić twoje ciało i zmienić cię w prawdziwego wampa…

Dwa ćwiczenia, które mogą całkiem odmienić twoje ciało i zmienić cię w prawdziwego wampa…

Ćwiczenia na seksowne ciało

depositphotos.com

Seksowne ciało to nie jest ciało wychudzone, ale szczupłe, z ładnie wykształconymi mięśniami, które nadają kończynom smukłości, brzuchowi płaskości a klatce piersiowej pewności. I tak naprawdę nie potrzeba wcale aż tak wiele aby te kluczowe dla kobiecej sylwetki muskuły wyćwiczyć. Trenując zaś z obciążeniem spalamy o wiele więcej kalorii w krótkim czasie i tracimy niepotrzebny tłuszczyk.
Oto dwa ćwiczenia, które zrobią z ciebie seksowną kotkę…
 

Przysiad z hantlami

Ćwiczenia na seksowne ciało

Pomaga wykształcić pośladki, uda, ramiona i plecy.

  • Chwytamy parę hantli (1,5 kg – 2 kg) i podnosimy je w ugiętych rękach do wysokości ramion. Stopy są rozstawione równolegle na szerokość bioder. Robimy wdech i obniżamy pośladki do poziomu przysiadu, ciężar ciała przenosimy na pięty a palce stóp unosimy lekko do góry. Gdy uda są równoległe do podłogi zatrzymujemy się i wytrzymujemy 30 sekund.
  • Następnie wydychając powietrze unosimy hantle nad głową aż ręce wyprostują się w łokciach. Opuszczamy hantle i prostujemy nogi. Całe ćwiczenie powtarzamy w 3 seriach po 10 razy.

Wiosłowanie
Kształtuje plecy i ramiona oraz mięśnie brzucha.

  • Stoimy z nogami na szerokość bioder i lekko ugiętymi kolanami. Tułów opuszczamy do przodu aż znajdzie się w linii równoległej z podłogą. Pupę wypychamy na zewnątrz a brzuch wciągamy do środka. Podnosimy z ziemi ciężarki i chwilę wytrzymujemy z rękoma wiszącymi ku dołu.
  • Następnie podciągamy hantle aż do klatki piersiowej i chwilę wytrzymujemy. Utrzymując ramiona wzdłuż tułowia prostujemy łokcie i wypychamy ciężarki ponad plecy. Chwilę wytrzymujemy i wracamy do wyprostu.
  • Powtarzamy ćwiczenie w 3 seriach po 15 razy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Ja kupiłam sobie własnie na wrzesień MultikarnetOk. chce pochodzić troszkę na siłownie i na jogę. Troszkę przybyło mi boczków po lecie i trzeba je szybko zgubić.