Błyskawiczny sposób na figurę modelki przed sylwestrem

W czasie świąteczno-noworocznym zwiększa się liczba wielbicieli błyskawicznie działających diet. Większość dietetyków odradza ich stosowanie, ale i tak wiele osób się na nie decyduje. Zależy im, aby szybko pozbyć się kilku nadmiarowych kilogramów przed wyjątkową nocą sylwestrową.
/ 20.11.2012 12:11

Odchudzanie przed Sylwestrem.

Warto pamiętać, że stosowanie niskokalorycznej diety w okresie zimowym, może osłabić odporność immunologiczną organizmu, z tego też względu rezygnacja z ciepłych, odżywczych posiłków oraz napojów nie jest zalecana. Zatem, jak bezpiecznie i zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów w krótkim czasie? Im mniej czasu do godziny zero tym ciężej pozbyć się kilku kilogramów wyłącznie za pomocą ćwiczeń i diety niskokalorycznej. Dlatego batalię o piękny i zdrowy wygląd warto połączyć ze sprawdzonymi suplementami diety. To one pomogą organizmowi szybciej trawić, pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, a także zneutralizować przyjmowane kalorie.

Polecamy: Oczyszczanie organizmu zimą - za i przeciw

Podstawa odchudzania

Ocet jabłkowy odchudza! Pobudza on bowiem wydzielanie soku żołądkowego, a więc ułatwia trawienie, tłumi apetyt oraz dba o detoksykację organizmu, uznawaną za jeden z podstawowych warunków skutecznego odchudzania. W aptekach znajdziemy szereg suplementów, takich jak Cidrex Plus z linii Vitana (80 kapsułek, ok. 25 zł), który oprócz octu jabłkowego zawiera dodatkowo wyciąg z zielonej herbaty, który odgrywa ważną rolę w procesie odchudzania, ponieważ podwyższa spalanie tłuszczu, czyli termogenezę. Zestawienie znanych i sprawdzonych składników, połączonych ze sobą w odpowiednich proporcjach, jakie tworzy preparat sprzyja osiągnięciu celu, czyli zdrowej, szczupłej sylwetki.

Zobacz też: Jak utrzymać wagę po odchudzaniu?

Detoksykacja organizmu

Taka kuracja przyda się każdemu nawet, jeśli nie myśli o odchudzaniu, bo usuwając toksyny poprawia ogólny stan organizmu. W efekcie kilka kilogramów, na które składa się woda zniknie już po kilku dniach detoksykacji. Dzięki temu Twój brzuch będzie płaski, a Ty stracisz szybko, co najmniej dwa kilogramy. To wszystko osiągniesz poprzez stosowanie odpowiednio dobranej kompozycji ziół takich jak: mniszek lekarski, skrzyp, pokrzywa.

Fasolamina wspomaga odchudzanie

Uczucie głodu towarzyszy nam już od pierwszego dnia diety. Jak więc sprawić, aby jeść i nie tyć? Fasolamina to cudowne odkrycie, które kojarzy się z fasolą i bardzo dobrze, bo to nic innego jak wyciąg z jej nasion. Znana jest z właściwości neutralizujących kalorie skrobiowe. Dzięki temu skrobia nie jest przyswajana przez organizm, tylko wydalona w postaci niestrawionych resztek. Zmniejsza się w ten sposób kaloryczność potraw, a nasz organizm dostaje tylko taką ilość energii, jaką jest w stanie wykorzystać na bieżąco i nie magazynuje znienawidzonych nadwyżek.

Podsumowując nie licz, że szybko schudniesz, jeśli będziesz leżeć na kanapie. Oczywiście, sylwester to nie olimpiada i nie ma sensu przesadzać. Poza tym zawsze można trochę wyszczuplić się wysokimi obcasami i obcisłymi gorsetami. Odchudzanie ma jednak głębszy sens. Widząc, że jesteśmy szczuplejsi i sprawniejsi, łatwiej nam będzie znaleźć motywację do tego, by w Nowym Roku kontynuować pozytywne zmiany i nie zaprzepaścić tego, co już udało nam się osiągnąć. Odpowiednio dobrane suplementy diety będą naszym sprzymierzeńcem w trudnych chwilach. Jest to szczególnie istotne, jeśli zależy nam na zdrowiu i odchudzaniu, bez efektu jo-jo.

Polecamy również: Jak nie wpaść w pułapki podczas diety?

Źródło: Materiały prasowe Cruso Public Relations.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)