6 skutecznych sposobów na walkę z migreną

Nagły, intensywny ból głowy nie daje ci spokoju?. Sprawdź, co pomoże ci pozbyć się dolegliwości

Kto nigdy nie miał migreny, nie wie, co to za cierpienie. Dowiedz się, jak rozpoznać objawy migreny i jak walczyć z nią domowymi sposobami!

Jak rozpoznać objawy migreny?

Możesz podejrzewać, że cierpisz na migrenę, jeżeli dokucza ci uczucie silnego, uporczywego, pulsującego bólu, który nie ustaje przez kilka godzin. Dodatkowo mogą pojawić się: Migrena atakuje zwykle tylko jedną stronę głowy i trwa od kilku godzin aż do trzech dni. Jeśli zatem masz skłonność do migren, sprawdź, jakie są najskuteczniejsze medyczne i domowe sposoby na migrenę.

Przeczytaj więcej o przyczynach i sposobach walki z bólami głowy:

Na podstawie artykułu Hanny Mądrej/Vita

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Sprawdzony sposób na bolące nogi!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
/3 miesiące temu
Jak tylko zaczynam czuć, że ćmi mnie głowa, to natychmiast sięgam po pyralginę i zazwyczaj udaje mi się szybko zahamować ból, żeby się nie rozhulał na dobre
/6 miesięcy temu
ja mam o wiele więcej niż 6 sposobów. mam ich o wiele więcej. najważniejsze jest to, że wszystkie poznałam na stronie abcmigrena.pl i dzięki temu teraz żadna migrena mi nie straszna.
/9 miesięcy temu
Ciepły okład na czoło, kołdra naciągnięta na głowę i tabletka. Mój żelazny zestaw. Poza tym staram się prowadzić regularnie notatki na abcmigrena, więc mniej więcej wiem, co jest mi w stanie zaszkodzić. Ale od czasu do czasu, złamię się i efekt jest taki, a nie inny.
POKAŻ KOMENTARZE (14)