Przegląd 5 preparatów pomagających rzucić palenie

Palisz i chcesz pozbyć się tego nałogu? Podpowiadamy, jakie środki pomogą Ci zmniejszyć ochotę na papierosa

ładowanie... Preparaty pomagające rzucić palenie
fot. Fotolia

Ten, kto kiedykolwiek próbował rzucić palenie wie, jak trudno pozbyć się potrzeby zapalenia papierosa. Choć uzależniamy się w kilka dni, walka z nałogiem palenia tytoniu może bezowocnie trwać kilka, a nawet kilkanaście lat. Jak to zmienić?

Jeśli kiedyś próbowałaś rzucić palenie dobrze wiesz, ile pokus sprzyja szybkiemu powrotowi do nałogu. Stres, nuda, spotkania z przyjaciółmi czy nawet stosowanie diety odchudzającej powodują, że nasza silna wola maleje i chętniej sięgamy po papierosy. Jeśli i Tobie zdarzyło się podejmować bezowocne próby rzucania palenia możesz skorzystać ze wsparcia odpowiednich preparatów.

Preparaty pomagające rzucić palenie to suplementy, dzięki którym zaczniesz odczuwać mniejszą potrzebę zapalenia papierosa, zmniejszą się też negatywne skutki odstawienia nikotyny, między innymi:

  • rozdrażnienie
  • ból głowy
  • trudności z koncentracją
  • głód nikotynowy
  • nadpobudliwość
  • zaparcia

Oto przegląd preparatów, które pomogą Ci skutecznie rzucić palenie:

Preparaty pomagające rzucić palenie Nicorette - preparaty pomagające rzucić palenie Tabex - preparaty pomagające rzucić palenie Niquitin - preparaty pomagające rzucić palenie Tobacott - preparaty pomagające rzucić palenie
Kudzu - preparaty pomagające rzucić palenie Nervomix dla rzucajacych palenie
Publikacja:
Marta Wilczkowska Redaktor, Specjalista SEO
Oceń zdjęcie 1 głos
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Cisza2013.09.19 12:24
A mi tak naprawdę pomógł tylko i wyłacznie e-papieros. Żadne tabletki, akupunktura, trenowanie silnej woli, wykłady, rozmowy, plasry -nic, a próbowąłam ich wsyztskich przez te kilka lat, przez które potrafiłam wypalic nawet paczkę dziennie. Dopiero rok temu kupiłam e-papierosa i do tego płyny miętowe, owocowe z cigito i zwykle fajki zaczeły mi po prostu smierdzieć, odrzuciło mnie od nich. To była jedyna skuteczna metoda, z jaką sie zetknęłam, dlatego do tej pory w chwilach słabości sięgam po mojego cigito tango i biore chmurkę. Jestem pewna, że zwykłych papierosów już nie tknę nigdy!
Raport specjalny
Oblicz Dni płodne

Podaj pierwszy dzień ostatniej miesiączki

Okres Rok
Miesiąc Dzień
Oblicz