Przegląd 8 preparatów na stres i uspokojenie

Każdej z nas zdarzają się w życiu chwile, kiedy ciężko opanować zdenerwowanie. Oto preparaty na skołatane nerwy
Marta Wilczkowska / 16.09.2013 07:00

Codziennie zdarzają się sytuacje, przez które jesteśmy narażone na stres. Wieczny pośpiech, brak czasu i nadmiar obowiązków wywołują przeciągające się zdenerwowanie, które odbija się negatywnie na naszych nerwach.

Stres jest naturalną reakcją organizmu na stawiane mu wymagania, problemy oraz działanie niekorzystnych czynników, zarówno fizycznych, jak i psychicznych. W takich sytuacjach jest to reakcja pozytywna, motywująca nas do efektywnego działania.

Jeśli nie jesteś w stanie opanować zdenerwowania, przez długotrwały stres masz problemy ze snem i zdrowiem, powinnaś sięgnąć po naturalne techniki radzenia sobie ze stresem lub techniki relaksacyjne. Możesz wypróbować łagodne środki uspokajające, które pomagają ukoić skołatane nerwy.

Pamiętaj jednak, że preparaty uspokajające to rozwiązanie doraźne, a ich stosowanie należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Zobacz też przegląd preparatów:

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (62)
/21.05.2018 14:26
też już kilka razy mi się przydał, ostatnio mocno ścinam się z szefem, nie ma dnia bez jego dziwnch komentarzy które tak mni ewyprowadzają z równowagi że już parę razy się prawie pakowałam, muszę przetrwać jeszce parę miesięcy ,, yślę ze z nervomixem dam radę, mój szef to choleryk i potrafi z byle czego rozpętać burzę, na szczęście po tabletkach jestem bardziej spokojna i zdystansowana
/25.04.2018 12:22
Nic mnie tak nie wycisza jak spacer po lesie, ale niestety nie zawsze jest to możliwe, dlatego wtedy sięgam po extraspazminę, która koi nerwy, ale nie przytępia zmysłów
/10.04.2018 11:32
Spróbujcie sobie nervomixu control, na prawdę bardzo dobrze uspokaja. Ja miałam stres przed pracą , było mi niedobrze, słabo, ręce się trzęsły , czułam niepokój. A po tych tabletkach dobrze się czułam, zupełnie spokojna.
POKAŻ KOMENTARZE (59)