Jak pozbyć się pajączków i żylaków?

Zauważyłaś, że twoich nogach pojawiają się małe żyłki? To nie tylko problem estetyczny - zobacz, jak jak się go pozbyć

Lekarz flebolog Iwona Radziejewska-Choma odpowiada na pytanie skąd biorą się pajączki i żylaki. Opowiada też, jak ciąża, otyłość, rozgrzewanie nóg i wiek wpływają na ryzyko wystąpienia żylaków i pajączków. Dowiedz się, czy objawy niewydolności żylnej można leczyć domowymi sposobami i co zrobić, by pozbyć się ich na zawsze. Poznaj dostępne metody, które pozwolą zbadać pajączki i żylaki oraz operacyjne metody usuwania żylaków. Dowiedz się też, jakie objawy powinny skłonić cię do wizyty u lekarza specjalisty.

Więcej o tym, jak dbać o zdrowie nóg dowiesz się tutaj:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/2 miesiące temu
ja bardzo sobie chwalę zabieg w gabineie dr legrand - bałam się tego zabiegu, a panie były bardzo miłe, zrobiły mi kawkę, grała miła muzyczka, pogadały ze mną, więc trochę się odprężyłam :)
/4 miesiące temu
Właśnie, nie ma się co martwić. Przecież są możliwości tego, żeby się kłopotu pozbyć. Ja byłam u dr Dominiki Kwaśniak, ona w tym temacie jest świetna, bardzo dokładna, świetnie zna się na tym co robi. Dzięki niej pozbyłam się niechcianych pajączków.
/rok temu
Ja miałam robiony zabieg kilka lat temu i do tej pory nic się nie pojawiło także spokojnie. Trzeba tylko wybrać dobry gabinet.
POKAŻ KOMENTARZE (4)