POLECAMY

3-4 tydzień ciąży a test negatywny?

Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość abym była w ciąży? Ostatnią miesiączkę miałam 13-14.08 normalne krwawienie. 15.08 nie było nic. 16.08 rdzawe coś...tylko z rana.

3-4 tydzień ciąży a test negatywny?

Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość abym była w ciąży? Ostatnią miesiączkę miałam 13-14.08 normalne krwawienie. 15.08 nie było nic. 16.08 rdzawe coś...tylko z rana. Od tamtego czasu czekam na miesiączkę. Do dzisiaj się nie pojawiła. W poniedziałek tj.12.09 byłam u ginekologa, na USG dopochwowym 3D, lekarz znalazł pęcherzyk, jakieś echo:),który rozmiarem odpowiadał na 3-4 tydzień ciąży. Robiłam test ciążowy, który wyszedł negatywnie oraz badanie hcg, które także nic nie wykazało. Dostałam DUPHASTON na podtrzymanie ewentualnej ciąży. Nie wiem co o tym sądzić. Kolejne badanie ginekologiczne mam 21.09. Proszę o jakąś radę, niecierpliwię się. Chciałam jeszcze dodać, że od jakiegoś czasu boli mnie kość ogonowa, swędzą i bolą piersi, zaczynam mieć mdłości (nie wymiotuję).

Sara

Owszem jest możliwość ciąży. Potwierdza to wizyta ginekologiczna. Jednak ostatecznie sprawę wyjaśni (niestety) cierpliwe oczekiwanie do wizyty. Z reguły badanie poziomu Hcg oraz test ciążowy wykonany w odpowiednim czasie daje wynik pozytywny. Bóle piersi, nudności to objawy ciąży aczkolwiek nie pewne objawy. Nie pozostaje nic innego jak przyjmować leki zlecone przez ginekologa oraz ponowna konsultacja w wyznaczonym terminie.

Serdecznie pozdrawiam

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Mysle ze objawy takie jak nudnosci i bol piersi sa bardziej wiarygodnymi objawami niz test. Mialam podobne objawy i choc test nie wykazywal bylam pewna ze jestem w ciazy co sie potwierdzilo .Ciekawe ze zdarzylo sie to dwukrotnie. Mam juz dwojke dzieci z podobnych sytuacji.