WOW! Polska dziennikarka twarzą światowej marki kosmetycznej

Będziecie zaskoczone...

Karolina Kalinowska / 11 miesięcy temu
WOW! Polska dziennikarka twarzą światowej marki kosmetycznej fot. materiały prasowe Loreal Paris

Grażyna Torbicka została pierwszą polską ambasadorką marki Loreal Paris. Dziennikarka, prezenterka i popularyzatorka ambitnego kina doskonale uosabia wartości wyznawane przez markę - inspiruje kobiety swoją charyzmą, talentem i pasją.


Z ogromną przyjemnością witamy tak wspaniałą osobowość w rodzinie Loreal Paris. Grażyna Torbicka uosabia cechy, które Polki cenią najbardziej – jest piękną kobietą z ogromną klasą, której profesjonalizm i zawodowe zaangażowanie możemy podziwiać od lat.  Ogromnie cieszę się, że tak pełna pasji, wiedzy i charyzmatyczna Polka dołącza do grona Ambasadorek Loreal Paris.

– mówi Aneta Osęka, Dyrektor Marketingu Loreal Paris.

To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę znaleźć się wśród niezwykłych kobiet, które reprezentują wartości LorealParis. Są wśród nich kobiety, które podziwiam za ogromny talent, ale również za emanowanie pięknem. Biorąc wielokrotnie udział w Festiwalu Filmowym w Cannes, zawsze zachwycałam się Ambasadorkami Loreal Paris na czerwonym dywanie. Cieszę się, że będę mogła przekazywać wartości i wizję, które są mi wyjątkowo bliskie.

– mówi Grażyna Torbicka.

Grażyna Torbicka jest osobowością telewizyjną i wielokrotną laureatką najbardziej prestiżowych nagród, m.in. Wiktorów i Telekamer oraz autorką cyklu "Kocham Kino" w Telewizji Polskiej. Od 2007 r. jest związana z Festiwalem Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, pełniąc funkcję Dyrektor Artystycznej. Grażyna Torbicka dołączyła do grona Ambasadorek i Ambasadorów Loreal Paris, takich jak Julianne Moore, Andie McDowell, Jane Fonda, Susan Sarandon, Jennifer Lopez czy Hugh Laurie.

Więcej kosmetycznych hitów:

20 najbardziej znanych kosmetyków na świecieKosmetyki, na które wydałybyśmy oszczędnościKosmetyki, które darzymy sentymentem

Poznaj najmodniejsze światowe trendy w makijażu!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)