POLECAMY

Co będzie modne w sezonie wiosna-lato 2018? Tutaj znajdziecie wszystko o najważniejszych trendach!

Wiemy, jakie ubrania i dodatki będą modne w sezonie wiosna-lato 2018!

Co będzie modne w sezonie wiosna-lato 2018? Tutaj znajdziecie wszystko o najważniejszych trendach! fot. FREE

Sezon wiosna-lato 2018 zbliża się do nas wielkimi krokami. Z tego powodu przygotowałyśmy dla was zestawienie najważniejszych trendów na najbliższe miesiące. Poniżej znajdziecie wszystko o najmodniejszych kolorach, ubraniach, wzorach, dodatkach i butach.

Jaki makijaż, fryzury i paznokcie będą modne w sezonie wiosna-lato 2018?

W tym sezonie ucieszą się wszystkie wielbicielki delikatnych pasteli, które po kilku sezonach wracają do łask. Jednak z drugiej strony nie zapominamy i intensywnych barwach - żółtym, czerwieni i fiolecie, który jest najmodniejszym kolorem 2018 roku. Do tej pory było w trendach jak na lekarstwo, ale mamy nadzieję, że to będzie długo oczekiwany powiew świeżości.

Musimy koniecznie wspomnieć o wzorach, które wybijają się na pierwszy plan. Wiosna i lato należy do dobrze znanych i lubianych printów. Na ulicach będą królowały ponadczasowe paski, stylowe grochy, romantyczne kwiaty, elegancka krata oraz ubrania z mocnym przesłaniem.

Do łask wracają ołówkowe spódnice, które jeszcze niedawno był kojarzony głównie z biurowym uniformem. Na szczęście te czasy już minęły!  Dzisiaj ołówkowa spódnica jest świetnym pretekstem do zabawy modą. Swoje pięć minut będzie miał również ponadczasowy trencz, który zapewne ma w swojej szafie każda elegancka kobieta.

Najważniejsze trendy na sezon wiosna-lato 2018:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 tygodnie temu
polecam zajrzeć sobie na stronę zeskory.com, mają tam przepiękną skórzaną galanterię. Mi szczególnie przypadła do gustu marka Belewski