Tatuum Unique - limitowana kolekcja

Nareszcie pojawiła się limitowana kolekcja marki TATUUM pod nazwą UNIQUE, która dostępna jest tylko za pośrednictwem sklepu internetowego

fot. serwis prasowy
Tatuum UNIQUE to wyjątkowe połączenie szyku, niewymuszonej awangardy oraz wysokiej jakości. Marka, której limitowane serie stworzone zostały w odpowiedzi na potrzeby osób kreatywnych, wymagających, świadomych swojej wartości i ceniących indywidualność.

Tatuum UNIQUE, to marka tworzona z pasją, miłością do mody oraz otwarciem na innowację. Z wybitną starannością realizuje każdy projekt, aby ostatecznie był wyrazem osobowości oraz wnętrza. Klient UNIQUE ma czuć się komfortowo, pięknie i naturalnie.

Kolekcja UNIQUE emanuje niewymuszoną awangardą. Łącząc w sobie ponadczasową, elegancką klasykę z najnowszymi trendami staje się funkcjonalna i nowoczesna zarazem. Urzeka bogactwem wysmakowanych detali oraz intrygującymi krojami.

Doskonała jakość kolekcji UNIQUE jest wyrazem ciągłych poszukiwań idealnej kombinacji tkaniny, koloru i wzoru. Naturalne tkaniny, które są wykorzystywane do produkcji, to jedno z podstawowych założeń kolekcji idealnej. Kolor i wzór zaś, zależą nie tylko od otwartości i pomysłowości projektantów, ale także wnikliwej analizy upodobań klientów.  

Kolekcja do nabycia na unique.tatuum.comModowe Trendy – Boho
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)