Nergal i Mozil – to męska przyjaźń?

To właściwie całkiem pozytywna plotka i takie najbardziej lubimy. Nergal jest teraz widywany w towarzystwie Czesława. Czy to jest przyjaźń, czy to jest... coś innego?

Nergal i Mozil – to męska przyjaźń?

Nergal i Mozil poznali się pięć lat temu w Kopenhadze, po koncercie Behemota i od tamtej pory się przyjaźnią. Nadal spotykają się w ustronnych knajpkach czy kawiarniach i rozmawiają o wszystkim. Gdy Nergal poznał Czesława mówił, że z pewnością zrobi karierę w Polsce i nie mylił się. Do tej pory podczas tras koncertowych Nergal relaksował się przy muzyce Czesława.

Obaj muzycy nagrali wspólnie także piosenkę pod tytułem "Dziewczyna z branży", w której charakterystyczna ostatnia strofa kojarzy się wszystkim z aktualnym rozstaniem Nergala z Dodą.

Czesława można było za to zobaczyć nawet w programie "X-Factor" w czapce z logiem "Behemoth". Nikt jednak nie przypuszczał, że to prawdziwa fascynacja muzyczna, a jedynie może jakaś prowokacja czy też bardziej żart.

Zobacz także: Piotr Adamczyk znowu singlem

Zobacz także: Szapołowska kontra Englert

Tekst wspólnie zaśpiewanej piosenki "Leć tam, gdzie miłość głaszcze cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość twą trwonią"" ma w kontekście ostatnich wydarzen w zyciu Adama wymiar niemal metafizyczny, ale czy odnosi się do realnej sytuacji, jak sugeruje dwutygodnik "Show"? Tak czy inaczej kibicujemy męskiej przyjaźni obu panów. Oby przetrwała dłużej.

Nie tylko Freddie Mercury. 1 grudnia wspominamy gwiazdy, które zabrało AIDS
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)