Ubranie dla szczupłej

Jestem bardzo szczupłą osobą. Chciałabym się dowiedzieć, jaki strój wizytowy powinnam wybrać, żeby wyglądać dobrze.

Ubranie dla szczupłej

Witam! Jestem bardzo szczupłą osobą. Chciałabym się dowiedzieć, jaki strój wizytowy powinnam wybrać, żeby wyglądać dobrze i zatuszować swoją chudość. Dodam, że jestem wysoka i nie za bardzo lubię spódnice. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Marceli

Jeśli nie za bardzo lubisz spódnice, wybieraj eleganckie spodnie w kant, by jednak nie podkreślać szczupłości sylwetki, muszą być one szerokie. Na górę dobre są wszelkie warstwy np. bolerka, kamizelki lub marynarki. Bluzki powinny mieć falbanki lub żaboty, które powiększą optycznie sylwetkę.
 

Modowe trendy – jesień-zima 2015/16 cz. II
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
Anula18/7 lat temu
Mam mały problem. Jaką sukienke mam wybrać, żeby wyglądała elegancko i efektownie, skoro mam 167 cm wzrostu i przy tym waże 47 kg, czyli jestem strasznie szczupła. Jakie mam wybrać dodatki i buty? Proszę o pomoc.
Iks/7 lat temu
jak powinnam się ubierać przy wzroście 155 cm, wadze 37 kg, małym biuście, szerokich ramionach i braku wcięcia w talii. Cokolwiek na siebie nakładam wyglądam bardzo źle i zawsze razi u mnie szczupły wygląd. jak mogę to zmienić? bardzo proszę o propozycje pomocy. Z góry dziękuję.
POKAŻ KOMENTARZE (4)