Lista 5 najskuteczniejszych zabiegów na cellulit

Zobacz jak działają najlepsze zabiegi na cellulit. Dzięki nim uporasz się z pomarańczową skórką!

Lista 5 najskuteczniejszych zabiegów na cellulit fot. Fotolia

1. Drenaż limfatyczny

To specjalistyczny masaż, który poprawia przepływ limfy i przyspiesza usuwanie z organizmu toksycznych produktów przemiany materii. Zmniejsza opuchliznę nóg i wygładza skórę. Można go wykonywać ręcznie lub za pomocą specjalnych aparatów.

Ile kosztuje? Jeden zabieg ok. 50-160 zł.

2. Endermologia

To masaż specjalnym urządzeniem z wykorzystaniem podciśnienia. Przed zabiegiem na ciało zakłada się specjalny kostium. Masaż poprawia krążenie krwi i limfy, wspomaga usuwanie toksyn i ujędrnia ciało. Aby endermologia była skuteczna, trzeba wykonać 14–20 zabiegów (po 2 tygodniowo).

Ile kosztuje? Jeden zabieg ok. 100-160 zł.

3. Mezoterapia

Polega na ostrzykiwaniu skóry specjalnym koktajlem z kofeiną i wyciągiem z karczocha. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Po zabiegu mogą powstać na skórze małe siniaki, które znikają po kilku dniach.

Ile kosztuje? Jeden zabieg od ok. 300 zł.

4. Bezigłowa mezoterapia

Impulsy elektryczne (sekwencja z udziałem trzech rodzajów prądu) pomagają reaktywować w tkankach procesy fizjologiczne, które mają wpływ na zmniejszenie cellulitu. Po zabiegu nie powstają siniaki, jak przy tradycyjnej mezoterapii. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, warto poddać się serii 8–10 zabiegów.

Ile kosztuje? Jeden zabieg ok. 200 zł.

5. Laseroterapia

Laser diodowy, masaż i krioterapia w jednym. Zabieg pobudza mikrokrążenie, wspomaga spalanie tłuszczu i usuwanie toksyn dzięki szybszemu krążeniu limfy. Krioterapia dodatkowo likwiduje obrzęki. Kuracja daje efekty już po 2–3 zastosowaniach, ale aby uzyskać długotrwały efekt, trzeba się poddać 10–15 zabiegom (co drugi dzień).

Ile kosztuje? Jeden zabieg ok. 200 zł.

Dowiedz się więcej na temat walki z cellulitem:

na podstawie tekstu zamieszczonego w miesięczniku Vita
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (66)
/2 miesiące temu
Wczesną wiosną zrobiłam zabieg w salonie - radiofale i mikroprądy we wrocławskim salonie Perfect Glamour perfect-glamour.pl/zabiegi-kosmetyczne-na-cialo.html Wiadomo, że cellulit magicznie nie zniknął, ale skóra jest po zabiegach bardziej napięta, jędrna, cellulit mniejszy, ja jestem zadowolona.
/2 miesiące temu
Bardzo sobie chwalę efekt po mezoterapii w kwestii mojego cellulitu. Wcześniej to różne kremy sobie wcierałam, ale pewnie jak każda kobieta wie...to jest pic na wodę fotomontaż, efekty są żadne. Co do mezoterapii to wykonywała ją u mnie dr Agnieszka Ledniowska. Znam ją już od dłuższego czasu, robię u niej też zabiegi na twarz także zaufana osoba. Mogę ją polecić, jest dokładna, zawsze ma czas dla człowieka żeby porozmawiać, wytłumaczyć i tak dalej.
/4 miesiące temu
Przed latem kończę właśnie serie zabiegów na skórę pomarańczową maestriaklinikaurody.com/maximus/ to szczeciński salon, gdzie maja urządzenie Maximus które rzeczywiście zmniejsza problem z cellulitem. Skóra po zabiegach jest bardziej napięta i niedoskonałości sporo mniej widoczne, bardzo mnie to cieszy 
POKAŻ KOMENTARZE (63)