POLECAMY

Da się z nim wygrać! 5 najskuteczniejszych zabiegów na cellulit

Zobacz, jak działają najlepsze zabiegi na cellulit. Dzięki nim uporasz się z pomarańczową skórką!

Da się z nim wygrać! 5 najskuteczniejszych zabiegów na cellulit fot. Fotolia

1. Drenaż limfatyczny

To specjalistyczny masaż, który poprawia przepływ limfy i przyspiesza usuwanie z organizmu toksycznych produktów przemiany materii. Zmniejsza opuchliznę nóg i wygładza skórę. Można go wykonywać ręcznie lub za pomocą specjalnych aparatów.

Ile kosztuje? Jeden zabieg od ok. 60 do nawet160 zł.

Na czym polega drenaż limfatyczny?

2. Endermologia

To masaż specjalnym urządzeniem z wykorzystaniem podciśnienia. Przed zabiegiem na ciało zakłada się specjalny kostium. Masaż poprawia krążenie krwi i limfy, wspomaga usuwanie toksyn i ujędrnia ciało. Aby endermologia była skuteczna, trzeba wykonać 14–20 zabiegów (po 2 tygodniowo).

Ile kosztuje? Jeden zabieg ok. 200 zł.

3. Mezoterapia

To ostrzykiwanie skóry specjalnym koktajlem z kofeiną i wyciągiem z karczocha. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Po zabiegu mogą powstać na skórze małe siniaki, które znikają po kilku dniach.

Ile kosztuje? Jeden zabieg od ok. 300 zł.

Na własnej skórze: mezoterapia igłowa

4. Mezoterapia bezigłowa

Impulsy elektryczne (sekwencja z udziałem trzech rodzajów prądu) pomagają reaktywować w tkankach procesy fizjologiczne, które mają wpływ na zmniejszenie cellulitu. Po zabiegu nie powstają siniaki, jak przy tradycyjnej mezoterapii. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, warto poddać się serii 8–10 zabiegów.

Ile kosztuje? Jeden zabieg ok. 200 zł.

5. Laseroterapia

Laser diodowy, masaż i krioterapia w jednym. Zabieg pobudza mikrokrążenie, wspomaga spalanie tłuszczu i usuwanie toksyn dzięki szybszemu krążeniu limfy. Krioterapia dodatkowo likwiduje obrzęki. Kuracja daje efekty już po 2–3 zastosowaniach, ale aby uzyskać długotrwały efekt, trzeba się poddać 10–15 zabiegom.

Ile kosztuje? Jeden zabieg ok. 200 zł.

Jak powstała laseroterapia?

Na podstawie tekstu zamieszczonego w miesięczniku Vita
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (18)
/tydzień temu
Wiadomo, że bez diety i odchudzania do celluit nie zniknie. No cudów nie ma. Ale jak włączyłam do diety IQacai to efekt był całkiem dobry. Trochę to trwało, ale liczy się efekt końcowy.
/tydzień temu
8000 internautów zagłosowało na najbardziej skuteczne tabletki na odchudzanie roku 2017, wyniki przedstawiono na rtno.pl
/tydzień temu
Dieta i ćwiczenia bardzo pomagają w walce z cellulitem, ale wiem z własnego doświadczenia, że bez odpowiednich masaży się nie obędzie. Ja 100% byłam zadowolona dopiero jak zdecydowałam się na masaże antycellulitowe (polecam kręg-clinic w poznaniu). Oczywiście dieta i ćwiczenia nadal obowiązują! ;)
POKAŻ KOMENTARZE (15)