All-ONS_1879789-Zofia_Slotala.jpg fot. ONS.pl

Zosia Ślotała urodziła córkę

Podała tę informację w uroczy sposób!
Edyta Liebert / 30.06.2015 11:32
All-ONS_1879789-Zofia_Slotala.jpg fot. ONS.pl

Szczęśliwe dni dla Zosi Ślotały i jej partnera! Stylistka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Urodziła córkę!

Na blogu celebrytki pojawił się wszystko mówiący wpis. Swój dziennik ciąży prowadziła regularnie przez cały czas trwania oczekiwania na maleństwo. 30 czerwca zamieściła taki oto post:

Trzy razy zaczynałam i kasowałam tekst... ciężko jest napisać coś co nie będzie sztampowe ponieważ:  tak, to był najpiękniejszy dzień naszego życia... tak, dopiero teraz rozumiem co to znaczy bezwarunkowa miłość... i tak zapach własnego niemowlaka jest najcudowniejszym zapachem dla Mamy!!! :) Dzisiaj wracamy do domku w trójkę i zaczynamy nowy rozdział... Dziękuje wszystkim za piękne życzenia i że tak cieszycie się naszym malutkim szczęściem :)))

A na profilu instagramowym z kolei pojawił się cytat z "Kubusia Puchatka":

 

💖💖💖💖💖👶🏼🍼👑 Rozpoczyna się Nowy Rozdział Mojego Życia!!!! --> www.babyboomzosi.pl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zofia Maria Slotala (@miss_zi)

Ciąża Zosi Ślotały

9 miesięcy oczekiwania Ślotała spędziła bardzo intesywnie, pojawiając się na licznych eventach, promując macierzyństwo i będąc jego - dosłownie i w przenośni - chodzącą reklamą. Nie oszczędzała się nawet tuż przed porodem. Szczęśliwie, Ślotała urodziła córkę. Jak da na imię swojemu maleństwu? Na pewno ma już swój typ, który uzgodniła z Kamilem Haidarem. Czekamy na wieści!

Zobacz: