Zosia Ślotała zdradziła płeć dziecka

Chłopiec czy dziewczynka?
Edyta Liebert / 28.04.2015 08:09
Zosia Ślotała kiedy urodzi - płeć dziecka? fot. ONS.pl

Już wiemy! Zosia Ślotała jest teraz w 7. miesiącu ciąży i do tej pory twierdziła, że urodzi chłopca. Wprowadzila jednak opinię publicznę w błąd! Stylistka dotychczas mówiła, że najprawdopodobniej urodzi chłopca, ale okazało się, że będzie to dziewczynka! A kiedy nadejdzie ten moment?

Zosia Ślotała dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania: odpowiednio się odżywia, ćwiczy, dba o siebie i maleństwo, a przy okazji... zarabia na tym niemałe pieniądze. Każda informacja na temat jej macierzyństwa jest dla prasy na wagę złota (choć wiele kwestii porusza na swoim blogu sama stylistka). W międzyczasie Zosia Ślotała aktywnie spędza czas na imprezach, pokazach czy wernisażach, dumnie prezentując swój brzuszek.

ONS.pl

Ciąża Zosi Ślotały: sposób na biznes?

Ślotała koordynuje prace na swoim blogu poświęconemu tematom związanym z macierzyństwem. Mało tego, zadbała też o linię ubrań dla kobiet w ciąży! W jednym z ostatnich wywiadów stylistka zdradziła, że wraz z partnerem, Kamilem Haidarem, chodzi też do szkoły rodzenia! A kiedy spodziewa się dziecka? Nieoficjalnie wiadomo, że Ślotała urodzi w połowie wakacji.

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)