Żona Daniela Martyniuka chce rozwodu fot. ONS.pl

Żona Daniela Martyniuka chce jak najszybszego rozwodu. „Miarka się przebrała. Koniec tej farsy”

Ewelina ma już dość wyskoków męża i tego, że ten nie chce się leczyć. Tym razem uznała, że nie zniesie kolejnych upokorzeń. Postanowiła zakończyć swoje małżeństwo.
/ 09.06.2020 08:48
Żona Daniela Martyniuka chce rozwodu fot. ONS.pl

Nie ma co ukrywać, że 30-letni syn Zenka Martyniuka, Daniel nie radzi sobie zbyt dobrze z presją, jaką wywiera na nim życie w sławnej rodzinie. Młody mężczyzna od kilku lat przysparza rodzicom i żonie  zmartwień, wpadając w coraz to nowe problemy.

Dopiero wyszedł z aresztu za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny i prowadzenie samochodów bez posiadania prawa jazdy, a już pojawiły się kolejne zarzuty pod jego adresem, które mogą po raz kolejny postawić go przed sądem. Jego małżonka ma dość takiego życia i zgodnie z doniesieniami mediów, postanowiła się rozwieść. 

Żona Daniela Martyniuka chce rozwodu

Opiekująca się ich córeczką kobieta obserwuje postępowanie męża z nieukrywanym przerażeniem. Ostatnie problemy, z jakimi musi mierzyć się rodzina Martyniuków, czyli alkoholowych ekscesów Daniela w Warszawie, sprawiły, że temat rozwodu młodej pary pojawił się w domu „króla disco-polo” po raz kolejny. 

W rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium” osoba z otoczenia pary podaje, że Ewelinie zależy na możliwie jak najszybszym rozwodzie. Przeraża ją, że Daniel nie pozwala sobie pomóc i unika spotkań ze specjalistami ds. zdrowia psychicznego. Jego zdaniem wcale ich nie potrzebuje. 

Daniel uważa psychologów za debili. Miarka się przebrała. Ewelina chce jak najszybciej przerwać farsę, jaką okazało się jej małżeństwo - podaje osoba z otoczenia pary

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny 

Młoda para pobrała się 6 października 2018 roku. Na ich weselu bawiło się 250 gości, a uroczystość kosztowała ponad milion złotych. Piękny ślub nie zapewnił jednak Danielowi i Ewelinie szczęścia w związku. 

Już po kilku tygodniach od wesela pojawiły się pogłoski o przemocy, jaką 30-latek miał stosować wobec ciężarnej wówczas żony. Po narodzinach córeczki para postanowiła dać sobie szansę i nie kończyć swojego małżeństwa. Tym razem jednak dobre chęci mogą nie wystarczyć. 

Zobacz więcej newsów z życia gwiazd:
To ostatnie chwile przed porodem Małgorzaty Rozenek, a na profilu pojawiło się zdjęcie pobitego Majdana...
Ale ona się zmieniła! Jak wyglądała Kasia Cichopek na początku przygody z "M jak miłość"?
"Rolnik szuka żony 7": ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu. Kto weźmie w nim udział?
Czy Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" planują więcej dzieci? Ich odpowiedź nie pozostawia złudzeń