Ale ona się zmieniła! Jak wyglądała Kasia Cichopek na początku przygody z „M jak miłość”?

Katarzyna Cichopek gra w „M jak miłość” od 4. odcinka serialu. Mówi, że jej rola miała być zaledwie epizodem, tymczasem widzowie ją pokochali. Oto zdjęcia z początków jej roli.
/ 05.06.2020 10:03

Serial „M jak miłość” jest emitowany od 2000 roku i jest jednym z najpopularniejszych na antenie TVP2. Katarzyna Cichopek gra w nim już od 4. odcinka, choć jak zdradziła w wywiadzie, miała zagrać jedynie koleżankę z ławki Piotra Zduńskiego. Tymczasem ich znajomość ewoluowała, a serialowa Kinga została z widzami do dziś.

Jak kiedyś wyglądała Katarzyna Cichopek?

Jej znakiem rozpoznawczym były zakręcone niczym sprężynki ciemne włosy, okulary i okrągła buzia. Kiedy zaczynała grać w „M jak miłość”, miała 18 lat.

Kasia Cichopek - stare zdjęcie
fot. ONS.pl

Wcielała się w rolę dziewczyny Piotra Zduńskiego (Marcin Mroczek), następnie została jego żoną. Mimo różnych perturbacji trzeba przyznać, że małżeństwo Zduńskich to jedna z nielicznych serialowych par, która przetrwała tam do dziś. Ich związkowi kibicują tysiące fanów serialu, a serialowa para doczekała się czwórki dzieci.

To miał być jeden dzień zdjęciowy, jedna - dwie sceny maks, ale właśnie dzięki miłości widzów (...) jestem do dzisiaj.
- powiedziała Kasia Cichopek.

Powiedziała, że duża w tym zasługa scenarzystów, którzy stworzyli jej postać. Przyznała, że wszystkie te lata minęły jak jeden dzień. W rolę serialowego męża Kingi Zduńskiej wciela się Marcin Mroczek (na zdjęciu poniżej).

Obecnie na plan powrócili także inni aktorzy, którzy tworzyli wspólną paczkę, czyli Anna Mucha, Marcin Bosak, Weronika Rosati.

Kasia Cichopek i Marcin Mroczek
fot. ONS.pl

To też może cię zainteresować:Czy nad serialem „Kogel-Mogel” ciąży klątwa? Aktorów spotykały tragiczne wydarzeniaJak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska?Jakub Kucner na planie „M jak miłość”. Fanki oszalały na jego punkcie