Zdjęcie Mariety Żukowskiej z dzieciństwa

Marieta Żukowska, zdjęcie Mariety Żukowskiej z dzieciństwa, fot. ONS.pl
Co chciała zakomunikować?
Edyta Liebert / 03.11.2015 04:52
Marieta Żukowska, zdjęcie Mariety Żukowskiej z dzieciństwa, fot. ONS.pl

Zastanawiałyście się kiedyś, jak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie? Teraz na salonach brylują szczupłe piękności, ale czy zawsze tak było? Marieta Żukowska pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Porównajcie zdjęcia z kiedyś i z dziś!

Zdjęcie kilkuletniej Mariety pojawiło się na jej profilu na Facebooku nie bez powodu. To zasługa tego, że aktorka świętuje... 4000 użytkowników, którzy "lubią" jej profil na wspomnianym serwisie.  Z tej okazji śliczna Marieta o słowiańskiej aparycji postanowiła odsłonić część siebie i udostępniła prywatne zdjęcie z lat dziecinnych. Jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda dziś Marieta Żukowska?

 

4000❤️❤️❤️❤️ale sie cieszę ale Was uwielbiam a tu ja w dzieciństwie 󾌬󾌬󾌬󾌬󾌬

Posted by Marieta Żukowska on 30 październik 2015

Marieta Żukowska jako dziecko

Naszym zdaniem aktorka nic się nie zmieniła! Wciąż wygląda na kruchą i delikatną kobietę o bardzo łagodnych rysach i nieprzeciętnej urodzie. Aktualnie Żukowska oddaje się pracy przy kultowym serialu "Barwy szczęścia", "Uwikłanych" i "Przypadkach Cezarego P.". Jest absolwentką Państwowego Liceum Muzycznego im. St. Moniuszki w klasie skrzypiec oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Teatralnej w Łodzi. Chodzący talent, a przy tym... piękna kobieta, prawda?
ONS.pl

Więcej o gwiazdach:

Redakcja poleca

REKLAMA