anja_rubik_okladkowe.jpg fot. ONS.pl

Tata Anji Rubik skomentował jej rozwód

"Dobrze będzie, jeżeli zrobią sobie przerwę".
Edyta Liebert / 29.10.2015 05:10
anja_rubik_okladkowe.jpg fot. ONS.pl

Tuż po pojawieniu się plotek o rozwodzie Anji i Sashy, jej rodzina szybko zareagowała na doniesienia. Głos zabrał tata Anji Rubik, Andrzej, który potwierdził kryzys, ale nie definitywne rozstanie pięknej pary.

W wakacje byliśmy razem na Majorce. I wszystko było w porządku. Po prostu, w którymś momencie oboje stwierdzili, że dobrze będzie, jeżeli zrobią sobie przerwę. Potrzebują czasu, żeby sobie wszystko przemyśleć i poukładać.
- powiedział w rozmowie z magazynem tata top modelki

Czy wynika z tego, że para wciąż stara się utrzymać małżeństwo w jak najlepszej formie, ale nie wychodzi im to najlepiej? Praca w rozjazdach, życie non stop na walizkach i długie podróże spowodowały, że małżeństwo z 4-letnim stażem przeżywa teraz trudne chwile. Nie tak dawno pojawiały się także donisienia o ciąży modelki, jednak ta szybko podała je w wątpliwość. Ostatnio pojawiły się także informacje, że para przygotowuje się już do podziału majątku...
fot. Marcin Tyszka/Viva

To wszystko bzdury. Oni wciąż są blisko. Sasha zadzwonił do mnie ostatnio, żeby złożyć życzenia urodzinowe. I powiedział, że byli razem na kolacji. Oni wciąż się przyjaźnią. (...) Zrobili sobie przerwę. To jedyna prawda. Reszta informacji, która pojawiła się w mediach to kłamstwa.
- dodał tata Anji.

Przerwa od życia w nieustannych przerwach? Zastanawiające...
fot. Marcin Tyszka/Viva

Zobacz: