Festiwal w Cannes dobiegł końca: zobacz najlepsze zdjęcia

Olbrychski zaskoczył smokingiem, a piękne Polki przyćmiły zagraniczne gwiazdy!
Edyta Liebert / 25.05.2015 04:13

68. Festiwal w Cannes dobiegł końca. Prawie 2 tygodnie premier, konferencji prasowych i uroczystych kolacji zakończyło się uroczystym wręczeniem nagród. Festiwal w Cannes nie obył się bez polskich akcentów. Rozpiera nas duma!

Słowom uznania i westchnieniom aprobaty nie było końca, gdy na czerwonym dywanie pojawiła się Anja Rubik na premierz filmu "Youth". Czarna, dopasowana, ażurowa kreacja prezentowała się na top modelce rewelacyjnie. Kilka dni później Rubik zawitała na gali amfAR Cinema Against AIDS w cudownej plisowanej sukni duetu Desquared.

Festiwal w Cannes dobiegł końca

Zachwyciła także polska blogerka, Weronika Załazińska, która zaliczyła swój (udany!) debiut na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Inside out". Daniel Olbrychski wraz z innymi filmowcami zasiadł w jury w Cannes. Oglądał i oceniał filmy z sekcji "Cinéfondation" oraz krótkometrażówki. Na przestrzeni ostatnich blisko 50 lat wyświetlano tu aż 10 filmów z jego udziałem, a zatem Cannes może traktować jako miejsce bliskie i bardo dobrze mu znane.

Festiwal w Cannes to ogromne przedsięwzięcie filmowe, ale też epicentrum wydarzeń związanych z branżą kinowo-artystyczną, a także modową. Skupia same znakomitości. Zobacz galerię z najbardziej wzruszającymi i najciekawszymi momentami podczas festiwalu w Cannes!

Zobacz także:

Tagi: festiwal
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)