Modelki i aktorki w zjawiskowych kreacjach na gali charytatywnej amfAR

Aktorki i modelki wspierały walkę z AIDS. Wśród nich były 2 polskie modelki!
Edyta Liebert / 22.05.2015 10:43

To była gorąca noc we francuskim mieście Antibes, położonym zaledwie 30 min drogi od Cannes. To tam miała miejsce 22 gala amfAR Cinema Against AIDS, na którą zjechały się gwiazdy, by zadeklarować pomoc w walce z nieuleczalną chorobą.

To charytatywne wydarzenie odbywa się w pobliżu Cannes od lat i służy szczytnemu celowi. Założeniem gali amfAR Cinema Against AIDS jest zebranie jak największej liczby funduszy na rzecz fundacji walczącej z chorobą. W zeszłym roku na Lazurowym Wybrzeżu udało się zgormadzić kolosalną kwotę 35 milionów dolarów. Ile pieniędzy zebrano w tym roku? Szacuje się, że kwota przekroczy zeszłoroczny rekord.


Wiadomo , że czwartkowej nocy w hotelu Cap-Eden-Roc w Antibes pojawił się tłum ludzi z branży show-biznesowej: nie zbarakło aktorek (Eva Longoria), piosenkarek (Rita Ora) czy modelek (Anja Rubik, Karlie Kloss). Wymieniłyśmy zaledwie niewielką częśc nazwisk, które sygnowały to wydarzenie. Jak na czerwony dywan przystało, najpiękniejsze kobiety świata (mamy tu na myśli przede wszystkim czołówkę top modelek) przyodziały wyszukane suknie, w których prezentowały się olśniewająco. Momentami można poczuć ukłucie zazdrości. Zobaczcie same!

To cię zainteresuje:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)