Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z urodzin córki fot. ONS.pl

Urodziny córki Małgorzaty Sochy. Aktorka pokazała zdjęcia z imprezy

Aktorka zorganizowała córce imprezę tematyczną z ulubioną postacią z kreskówki.
Marta Kosakowska / 04.03.2019 09:42
Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z urodzin córki fot. ONS.pl

Córka Małgorzaty Sochy skończyła 2 lata! Basia Wiśniewska, będąca środkowym dzieckiem aktorki i jej męża Krzysztofa Wiśniewskiego, świętowała w miniony weekend.

Urocze zdjęcia z 2. urodzin córki Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha zamieściła na swoim profilu kilka zdjęcia z imprezy urodzinowej córki. Widzimy na nich, że aktorka bardzo poważnie podeszła do organizacji przyjęcia. Aktorka wyprawiła urodzinową imprezę z motywem przewodnim, którym była Myszka Mickey.

Nie tylko zorganizowała córce dekoracje i słodkości, nawiązujące do ulubionej postaci, lecz... sama wystylizowała się na Myszkę Minie. Gwiazda miała na sobie długą, różową sukienkę w grochy, do której dobrała opaskę z uszami. Brawa za kreatywność!

- Nawet nie wiem kiedy to zleciało... moja Buzia skończyła dwa lata! I teraz jej idolem jest 90-letnia Myszka Mickey. Mam nadzieję, że szacunek do starszych zostanie jej na zawsze - patrz: mama cudnie jest świętować ten dzień
- napisała Małgorzata Socha.

Na jednym ze zdjęć widzimy aktorkę, trzymającą na rękach dwuletnią Basię. To już duża dziewczynka! Jej stylizacja również była dobrana do tematu imprezy: czerwona sukienka w białe grochy oraz czarne rajstopki (jak Myszka Mini!).

Małgorzata Socha pokazała córki - jak wyglądają?

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, których zachwyciły pomysłowe urodziny. Nie zabrakło również życzeń dla małej jubilatki.

- Wszystkiego najlepszego! Mój niespełna 2 letni synuś też uwielbia Myszkę Miki.
- Samych wspaniałości dla dwulatki!
- Wszystkiego najlepszego dla córeczki pani Małgosiu, niech rośnie zdrowa i szczęśliwa!

Basia przyszła na świat dokładnie 20 lutego 2017 roku. Jest drugim dzieckiem Małgorzaty Sochy i jej męża Krzysztofa Wiśniewskiego. Ma starszą siostrę Zosię (ur. w 2013 roku) oraz młodszego brata Stasia (ur. 2018 roku).

Przeczytaj:
Księżna Kate i książę William chcą mieć czwarte dziecko?
Ewa Farna zdradziła płeć dziecka - chłopiec czy dziewczynka?