Zaręczyny Tomasza Komendy fot. ONS.pl

Tomasz Komenda oświadczył się swojej partnerce. Do zaręczyn doszło na premierze filmu o jego historii

Tomasz Komenda oświadczył się swojej partnerce Annie Walter po zakończeniu prezentacji filmu „25 lat niewinności”. Kobieta powiedziała „tak”!
/ 11.09.2020 12:40
Zaręczyny Tomasza Komendy fot. ONS.pl

Do wyjątkowego zdarzenia doszło na premierze „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Tomasz Komenda postanowił jeszcze bardziej uświetnić uroczystość i po projekcji filmu oświadczył się ukochanej przed publicznością. Komenda wyszedł na scenę z kwiatami i pierścionkiem zaręczynowym i uklęknął przed ukochaną Anną Walter. 

Tomasz Komenda zaręczony

Tomasz Komenda był obecny na premierze filmu, który opowiada jego dramatyczną historię. Po wyświetleniu filmu mężczyzna wyszedł na scenę i podczas przemowy oświadczył się swojej ukochanej Annie Walter, która oczywiście powiedziała „tak”. 

Zgodnie z doniesieniami osób obecnych na premierze, publiczność wsparła ich owacjami na stojąco. Komenda wyznał też w przemowie, że w końcu jego życie zaczyna układać się tak, jak powinno. Niedługo na świecie pojawi się jego pierwsze dziecko, ponieważ Anna Walter jest w zaawansowanej ciąży. 

Historia Tomasza Komendy

Tomasz Komenda w 2004 roku został oskarżony i skazany za gwałt i zamordowanie 15-letniej Małgorzaty Kwiatkowskiej. W więzieniu miał spędzić 25 lat. Na szczęście, w wyniku nieustępliwości mamy Tomasza i śledczych na jaw wyszło, że mężczyzna został niesłusznie oskarżony. Tomasz Komenda został uniewinniony w 2018 roku i otrzymał stosowne odszkodowanie. 

Historia Komendy stanowiła inspirację dla twórców filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, który właśnie wchodzi do kin. W produkcji występują m.in. Jan Frycz, Agata Kulesza czy Piotr Trojan.

Może cię też zainteresować: 
Małgorzata Tomaszewska dała swojemu synowi nietypowe imię. Teraz zastanawia się nad zmianą z obawy na reakcje w szkole
Ola Żebrowska pokazała zdjęcie z karmienia piersią. Fanki zachwycone: "Uwielbiam cię, że nie uprawiasz instabrokatu"
Miała 13 lat, gdy poznała swojego męża. Urbańskiej i Józefowiczowi nie wróżono świetlanej przyszłości
Były partner Joanny Opozdy skomentował jej związek z Antkiem Królikowskim. "Oby stworzyli fajną parę"