Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz fot. ONS.pl

Miała 13 lat, gdy poznała swojego męża. Urbańskiej i Józefowiczowi nie wróżono świetlanej przyszłości

Natasza Urbańska opowiedziała, jak wyglądał początek jej związku z Januszem Józefowiczem. Odkąd go poznała czuła, że to będzie jej przyszły mąż. Dziś para jest ze sobą już 24 lata.
/ 10.09.2020 12:14
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz fot. ONS.pl

Kiedy Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz ujawnili swój związek, większość osób patrzyła na ich miłość bardzo sceptycznie. Mało kto wierzył, że starszy o 18 lat choreograf i młodziutka tancerka mają szanse stworzyć trwały i szczęśliwy związek. Oni udowodnili, że wiek w miłości nie ma znaczenia i od 24 lat są zgodną, zakochaną w sobie parą. 

Natasza Urbańska o związku z Januszem Józefowiczem

W nowym programie Izabeli Janachowskiej Natasza Urbańska opowiedziała, jak wyglądał początek ich relacji i kiedy poczuła, że Józefowicz zostanie jej mężem. 

Dostałam się do teatru jako tancerka mając 17 lat. To było cudem. Pierwszy raz próbowałam dostać się do Metra. Miałam 13 lat i pierwszy raz go zobaczyłam. Takich ludzi się nie zapomina - wspominała Urbańska

Tancerka i aktorka przyznała, że ona i Józefowicz to była miłość od pierwszego wejrzenia, przynajmniej z jej strony. Choć nie chciała wchodzić z nim związek, bo bała się różnicy wieku, nie umiała powstrzymać rodzącego się w niej uczucia. 

Inteligencja, poczucie humoru, na każdy temat wiedział wszystko. Nie tylko na mnie to robiło wrażenie. Moje uczucie zamiast przechodzić, zaczęło się we mnie coraz bardziej rozwijać. Okazało się, że jest cudowny - dodała

Już kiedy miała 17 lat gwiazda czuła, że Józefowicz będzie jej mężem, choć wiedziała, że musi trochę poczekać, aż ona sama dorośnie i dojrzeje do związku ze starszym mężczyzną. 

Ja wierzyłam w to, że on będzie moim mężczyzną. Jeszcze nie teraz, ale czułam, że on to ten ktoś. Ktoś wyjątkowy - mówiła

A jak ich relacja wyglądała z perspektywy Janusza Józefowicza? Natasza Urbańska przekonuje, że pierwszy raz pomyślała, że choreograf również może być nią zainteresowany, kiedy zadzwonił do niej po jej egzaminach maturalnych. 

Mnie uświadomili rodzice. Kiedy on zadzwonił do nas do domu, bo nie było jeszcze komórek, a ja miałam matury. Mama powiedziała, że dzwoni Janusz Józefowicz zapytać, jak mi poszła matura. To było ogromne szczęście. Ciary! - powiedziała

Pierwszy raz Józefowicz oświadczył się Urbańskiej podczas wakacji we Florencji w jednym z małych sklepików jubilerskich. O rękę prosił wybrankę w sumie trzykrotnie.

Ślub Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

16 sierpnia 2008 roku Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zostali mężem i żoną. Ceremonię ślubną zorganizowali tak, jak to sobie wymarzyli, w plenerze, w XIX-wiecznym dworku. Nie było kamer ani paparazzich. W uroczystości brali udział tylko ich rodzina i najbliżsi. 

Może cię też zainteresować:
Małgorzata Rozenek-Majdan odciąga pokarm i zdradza kulisy macierzyństwa. "Tak wygląda rzeczywistość"
15 lat temu kobiety oszalały na punkcie najprzystojniejszego polskiego hydraulika. Jak dziś wygląda?
Tatiana Okupnik trafiła do szpitala. "Całe szczęście mogę pisać, tylko że nie widzę gdzie piszę..."
Natalia Kukulska skrytykowała pomysł obsadzenia Sochy w filmie o Annie Jantar. " To wspaniała aktorka, ale..."