Małgorzata Tomaszewska nadała synowi nietypowe imię fot. ONS.pl

Małgorzata Tomaszewska dała swojemu synowi nietypowe imię. Teraz zastanawia się nad zmianą z obawy na reakcje w szkole

Małgorzata Tomaszewska obawia się, że przez nietypowe imię jej syn może w przyszłości mieć problemy wśród kolegów w szkole. Chłopiec ma już 3 lata.
Urszula Wilczkowska / 10.09.2020 14:29
Małgorzata Tomaszewska nadała synowi nietypowe imię fot. ONS.pl

Wiele gwiazd swoim dzieciom nadaje imiona co najmniej... nietypowe. Katarzyna Figura ma córki Koko Claire i Kaszmir Amber, mała córeczka Natalii Siwiec ma na imię Mia Luna, ale prawdziwy prym w tej dziedzinie wiedzie Michał Wiśniewski. Wokalista nazwał czwórkę swoich dzieci kolejno Etiennette, Fabienne, Vivienne oraz Xavier.

Na ciekawy wybór zdecydowała się także Małgorzata Tomaszewska. 3-letni dziś synek dziennikarki nosi imię Enzo - bardzo rzadkie i uznawane na specyficzne w Polsce, ale za to popularne we Włoszech. Dziś szczerze mówi, że nie wyklucza możliwości, by w przyszłości musiała zmienić imię syna. Dlaczego? Szczegóły zdradziła w rozmowie z „Plejadą”.

Małgorzata Tomaszewska o wyborze imienia dla syna

Dziennikarka zdaje sobie sprawę z tego, że konsekwencje jej wyboru mogą być w przyszłości krzywdzące dla jej syna. W szkole dzieci o nietypowych lub zabawnych dla swoich rówieśników imionach często mają ciężkie życie. Co tu dużo mówić - dzieci bywają naprawdę okrutne. Dlatego właśnie Małgorzata Tomaszewska nie wyklucza, że kiedyś zdecyduje się na zmianę imienia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najważniejsza istota na ziemi.

Post udostępniony przez Małgorzata Tomaszewska (@malgorzata__tomaszewska)

Małgorzata Tomaszewska ma nadzieję, że mimo wszystko dzieci nie będą śmiały się w szkole z małego Enzo. Jeśli jednak tak by się stało, jest gotowa zmienić mu imię. Na jakie? Najprawdopodobniej byłoby to drugie imię chłopca - Aleksander. Dlaczego zatem zdecydowała się na wybór tak egzotycznego imienia? Okazuje się, że ta decyzja nie była podyktowana chęcią wyróżnienia się.

Tak naprawdę to związane jest z tym, że moja mama ma męża obcokrajowca. Stwierdziliśmy, że chcemy, by wszyscy w naszej rodzinie byli w stanie wymówić jego imię. Enzo wydawało się uniwersalnym, zagranicznie brzmiącym imieniem, ale przy tym nie za bardzo wymyślnym
- mówi w rozmowie z Plejadą.

Źródło: plejada.pl

To też może cię zainteresować:
Ola Żebrowska pokazała na Instagramie, jak karmi piersią. Fanki są zachwycone odważnym zdjęciem
Jak mieszka Ania Bardowska? Jadalnia robi ogromne wrażenie, ale to łóżeczko Jasia skradło nasze serca
Doda tłumaczy (po raz kolejny) tłumaczy fanom, dlaczego nie chce mieć dzieci. Padły mocne słowa