Tak mieszka Tomasz Kammel. Luksus i minimalizm. Salon robi wrażenie. Skórzany fotel to nasz faworyt!

Dziennikarz chętnie pokazuje wnętrza w mediach społecznościowych.
/ 10.01.2021 19:53

Tomasz Kammel od lat jest jednym z najbardziej lubianych prezenterów i dziennikarzy w Polsce. Jego karierę śledzą setki fanów, którzy chętnie sprawdzają, co gwiazdor publikuje w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie jego posty obserwuje już ponad 259 tys. osób. 

Jak mieszka Tomasz Kammel?

Dziennikarz często dzieli się z fanami urywkami swojego prywatnego życia i pokazuje mieszkanie, w którym w ostatnim czasie często pracuje zdalnie. 

Kammel mieszka w jasnym i przestronnym apartamencie, w którym największe wrażenie robi przeszklona ściana z pięknym widokiem. Tuż obok okien stoi elegancki skórzany fotel, na którym można się zrelaksować i podziwiać panoramę. 

We wnętrzach mieszkania dziennikarza, królują beże i minimalistyczne rozwiązania. Centralną część zajmuje wygodna, kremowa kanapa, a na ścianie wisi duży telewizor - tuż nad prostym kominkiem

Łazienka to również królestwo neutralnych odcieni i drewna, które jest nie tylko trendy, ale dodatkowo stanowi świetny sposób na ocieplenie wnętrza. W sypialni wzrok od razu przykuwa elegancki zagłówek z miękkich, geometrycznych paneli, które zajmują całą ścianę za łóżkiem. 

To też może cię zainteresować:
Jak wygląda nowe mieszkanie Julii Wieniawy? Salon w balijskim stylu robi wrażenie, ale to łazienka zachwyca najbardziej
Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska? Jej dom jest wart miliony
Mieszkanie gwiazdy „Pierwszej miłości” to prawdziwe arcydzieło. Zazdrościmy jej nie tylko garderoby...