Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska? Jej dom jest wart miliony

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej naprawdę zapiera dech w piersiach. Piękne wnętrza robią ogromne wrażenie, ale to jeden drobny szczegół przykuł naszą uwagę.
Urszula Wilczkowska / 23.12.2020 15:12

Małgorzata Kożuchowska uchodzi za jedną z najlepiej ubranych Polek, a jej styl inspiruje tysiące kobiet. Można więc przypuszczać, że i wnętrza jej domu są równie gustowne i wysmakowane. Aktorka od 10 lat mieszka z mężem w willi nieopodal podwarszawskiego Konstancina. 

Wartość domu aktorki może przyprawić o zawrót głowy - szacuje się ją na około 4,5 miliona złotych. Czy jego wygląd odzwierciedla tę cenę? Rąbka tajemnicy Małgorzata Kożuchowska uchyla na swoim Instagramie.

Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska?

Aktorka nie boi się odważnych wzorów i dodatków. W przedpokoju znajdują się klasyczne białe schody w nieco rustykalnym stylu, które pięknie dopełnia granatowa tapeta we wzory utrzymane w klimatyce retro. Ten nietuzinkowy wzór bez wątpienia przyciąga wzrok każdego jej gościa.

Ten sam wzór pojawia się też w salonie i przełamuje minimalistyczne wnętrze pełne eleganckich bieli i jasnych szarości. Właśnie w tym pomieszczeniu Małgorzata Kożuchowska najczęściej spędza czas przy lekturze. W jej domu nie mogło zabraknąć więc też wielkiego regału na książki. Takiej biblioteczki pozazdrościłby niejeden książkowy mól!

W pokoju dziennym nie zabrakło też ogromnej kanapy w szarym kolorze oraz wygodnych skórzanych foteli. Aktorka, jak wielu właścicieli psów, chętnie przebywa na nich wraz ze swoimi pupilami: wyżłem weimarskim o imieniu Grey oraz kundelkiem Milą, którą mąż aktorki znalazł podczas spaceru.

Naprzeciwko biblioteczki znajduje się elektryczne pianino Jasia, dzięki któremu i syn aktorki może rozwijać swoje pasje. W willi jest też miejsce na mini biuro Kożuchowskiej.

Aktorka przywiązuje dużą wagę do dodatków - jak przyznaje, uwielbia wnętrzarskie akcesoria. W jej domu znajduje się mnóstwo kwiatów, pięknych ozdób oraz miękkich tkanin.

Zobacz więcej domów polskich gwiazd:
Mieszkanie gwiazdy „Pierwszej miłości” to prawdziwe arcydzieło. Zazdrościmy jej nie tylko garderoby...
Jak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna? Jej sypialnia robi ogromne wrażenie
Jak mieszka Julia Wieniawa? Te wnętrza i dodatki robią wrażenie